До Дня Закоханих, 14 лютого на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету відбудеться концерт «Феєрія балету». Програма об’єднує номери класичного і сучасного балетного репертуару: фрагменти класичних балетів у постановці великих майстрів минулого і роботи сучасних хореографів. Більшість з представлених номерів і композицій вперше виконуються на одеській сцені. На репетиції святкового концерту побувала наша знімальна група.

До дня Святого Валентина Одеський оперний театр підготував святкову програму. На основі існуючої в репертуарі та улюбленої багатьма виставі «Феєрія балету», художнім керівником балетної трупи, народною артисткою України Оленою Барановською була складена спеціальна програма.

 Олена Барановська, художній керівник балетної трупи

Собрана она из дуєтов извесніх балетов и отдельно поставленніх номеров, современній балет, классики

собраны те номера, которые  у нас не идут или редко исполняются. Будет и Ромео и Джульетта, и новые, сюрпризы. Номер, который я танцевала в 2007, мы его достали и решили, что подходит для такого дня.

Постановники та виконавці сподіваються, що програма дасть можливість глядачам розширити балетний кругозір, і протягом одного вечора насолодитись багатогранністю танцювального мистецтва.

У концерті беруть участь артисти балету театру: і вже добре відомі одеській публіці, і новачки. Програма побудована таким чином, щоб відобразити жанрові переваги виконавців: хтось більше любить балетну класику, інші переважно сучасну хореографію.

Артисти балету, хор та оркестр театру під керівництвом диригента Ігоря Чернецького запрошують одеситів відвідати 14 лютого виставу ««Феєрія балету» та насолодитися атмосферою кохання!

Комментарии закрыты