Працівники органів місцевого самоврядування, це люди, які перш за все — представляють спільні інтереси територіальної громади міста, і тісно взаємодіють з обласними та міськими радами, а також завжди знаходяться найближче до життєвих потреб населення. Нещодавно наша країна взяла курс на децентралізацію в містах та селищах, що дало новий імпульс задля розвитку громад, підвищенню статусу органів місцевого самоврядування та сприянню розвитку громадського суспільства. Урочисті заходи на честь святкування дня місцевого самоуправління мали продовження в мерії міста.

Широкий спектр задач і відповідальних рішень, пов’язаних із життєдіяльністю та благополуччям міста-мільйонника потребують високого професіоналізму та видатних лідерських якостей. Депутати одеської міської ради та працівники виконавчих органів зібралися на урочистий захід з нагоди професійного свята. У тому числі, перед початком несення своєї служби, новопризначені працівники урочисто склали присягу на сумлінне несення своєї служби.

Сьогодні ми живемо у непрості часи, коли, як органам управління, так і звичайним городянам доводиться стикатися з багатьма життєвими складнощами. За думкою одеського міського голови саме час обирає людей, а отже треба бути стійкими та намагатися допомагати один одному. Однак, не слід забувати і про відповідальність за прийнятті рішення. У наш час робота в органах місцевого самоврядування досить непроста, вона потребує багато додаткових зусиль. Зараз відбувається багато реформ, що змушує всіх працювати по новому.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

«День местного самоуправления — особый праздник, абсолютно все органы местного самоуправления работают по-новому. В той ситуации, которая сегодня происходит в стране в различных направлениях. ну и конечно же основное, в эпоху если так можно сказать, в то время, когда идут реформы по всем направлениям. Поэтому, даже опытным работникам местного самоуправления, департаментам управления приходится многому учиться, переучиваться, воспринимать по новому.

 Святкування дня місцевого самоуправління супроводжувалося виступами команди — переможця конкурсу «Кубок мера-2017», вихованців центру дитячої творчості. Найкращі працівники органів місцевого самоврядування отримали нагороди особисто від одеського міського голови.

Комментарии закрыты