«Одесити на Донбасі» — так називається документальний фільм, який був презентований сьогодні в Одесі. Це реальні історії наших земляків, які залишивши буденне життя, улюблену справу пішли захищати мир на Сході країни. Дехто з них повернувся додому, дехто віддав конфлікту на Донбасі своє здоров’я, своє життя. Разом з курсантами одеських військово-морських учбових закладів на прем’єрному показі побували наші кореспонденти.

  Сім героїв нового документального фільму «Одесити на Донбасі», знятого київським режисером Олександром Авшаровим, — це сім реальних історій. Історій наших сучасників, наших земляків, які залишили улюблену справу, сім’ю і відправились на Схід України захищати її рубежі.

 Олександр Дріз, полковник запасу, генпродюсер

Ідея народилася з одеського прикордонного загону. Ми зробили фільм, який вийшов на ІСТВ. Ми вирішили цю тему продовжити. Виявилися нові герої. Тому я так його і назва Одесити на Донбасі.

Зйомки картини відбувалися в основному в Одесі. Але творчою групою був використаний матеріал, відзнятий учасниками подій на Донбасі. Два герої стрічки  професійно володіли відеокамерою і могли знімати в найгарячіших містах.

 Олександр Авшаров, режисер

 Один из наших героїв работает в СТО. Добровольцем пошел в армии.  чтоби обеспечить себя обмундированим продал свій байк и пішов в зону АТО

8 місяців роботи над фільмом — 56 хвилин відвертих історій про війну, про мир, про відношення пересічних одеситів до тих, хто щойно повернувся з АТО. У фільмі взяли участь не тільки кадрові військові, добровольці, їх рідні, а й прості люди — волонтери, які допомагають воїнам АТО, передають необхідні речі та продукти.

 Віктор Погодін, волонтер

 Снимали, как я собирался в поїздку, в затопленом офисе. Все реально, что происходило на самом деле. Никаких постановок не біло.

Олександр Демченко, полковник прикордонної служби України

 Є така думка, що Одеса це держава в державі. З колоритом, культурою, насадженням. Ці події, які відбулися і відбуваються показали, що одесити не тільки комерсанти, а й багато патріотів України. Коли батьківщина сказала,вони пішли і виконували свій обов’язок.

В прокат новий документальний фільм Одесити на Донбасі»  виходить в нашому місті з 9 листопада на тиждень. Також планується показати його в Києві, Львові, Сумах та Харкові.

Комментарии закрыты