На Одеській кіностудії відбувся премєрний показ нового фільму Ігоря Козлова-Петровського «Ох, уж ці діди!». Ця історія, як і попередні роботи режисера, розповідає про пригоди допитливих дітей. Але цього разу дії стрічки розгортаються  коло автоперегонів «Кубок лиманів». В новій картині грають вже знайомі глядачеві юні актори та імениті одеські артисти — народні артисти України Ігор Равицький, Анатолій Дріженко та Андрій Гончар.

Напередодні дня міста на одеській кіностудії відбувся день дитячого кіно. В рамках святкування був продемонстрований новий фільм одеського режисера Ігоря Козлова-Петровського «Ох, уж ці діди!».

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму ОМР

Огромное спасибо что такие фильмі в нашем городе появляются. И мі надеемся , что слава Одесси, каккиношколи, театральной будет развиваться и преумножаться.

Події пригодницької стрічки разгортаються коло підготовки старого автомобіля  Москвіч до участі в автоперегонах «Кубок лиманів».  Отже три ветерани автоперегонів, яких грають улюблені одеські актори, народні артисти України Ігор Равицький, Анатолій Дріженко та Андрій Гончар, вирішили взяти участь у великих змаганнях «Кубку лиманів», який традиційно проходить на півдні України . Герой Анатолія Дріженка – відомий в минулому автогонщик  зі своїм товаришем Андрієм взялися за досить складну справу — в найкоротший термін  їхній ретромобіль повинен буди на ходу. До процесу долучаються діти — онуки головних героїв.

  Анатолій Дріженко, народний артист України

Я давним давно працюю з дітьми, в школах в театрі .я їх люблю.не в першому фільмі у Ігоря знімаюсь. З дітьми відчуваю себе уютно. Діти всі талановиті.

Своїм талантом, майстерністю імениті одеські актори наповнили цей фільм про наше місто, про наших людей, наших дітей тою енергетикою,  яка так необхідна сьогодні. Діти-актори та діти-глядачі, дивлячись на корефеїв сцени навчаються у них спілкуватися, будувати свої власні стосунки, любити життя, цікавитися всім, що оточує.

Роль негативного персонажа в картині виконував Анатолій Індріцанін, який до речі одержав міжнародну премію за роль Петра Столярського в фільмі Козлова-Петровського «Тарантела поздней осени».

 Анатолій Індріцанін, актор

10.53-11.17 главное не повторить прошліе роли.не создавать маску.я создал одессита деловара. Деловой бандит.

Після прем’єри новий фільм продовжує свій шлях, розповідає режисер стрічки Ігор Козлов-Петровський.

 Ігор Козлов-Петровський, режисер

1.31- 1.53 вот нас пригласили в АТО на день города Воновахи на 10 сентября, на фестиваль некс, которій в сентябре. Фильм набирает свою историю, своего зрителя.

ЗК: 9 вересня відзначається 110 річниця українського кіно. В Одеської кіностудії славна історія знімання в тому числі і дитячого кіно. І дуже приємно, що в програмі святкування дня народження Одеси пройшла прем’єра саме картини для дітей і про дітей.

Комментарии закрыты