ПОСВЯЩЕНИЕ АРТИСТАМ

В Золотому залі одеського літературного музею відбувся концерт «Присвята артистам», присвячений пам’яті Миколи Огренича, Євгена Іванова, Таїсії Мороз ,Дмитра Хворостовського. В програмі , яку підготував оперний театр, прозвучали сцени зі всесвітньовідомих опер та камерні твори класичної музики. Події цього року в оперному театрі присвячені 130-річчю  архітектурного шедевру – будови Одеської опери. Що саме ще побачать глядачі найближчим часом розповість музикознавець Людмила Сергійчик. Вона завітала в нашу студію.
 

ОРДЕН СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА

В медичному університеті відбулась зустріч студентів-першокурсників, професорсько-викладацького складу з головою Поважної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»  Василем Князевичем. Ця відзнака присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому.

НЕАБСТРАКТНОЕ ИСКУССТВО

Світло, яке особливим чином лягає на поверхню, фрагменти та деталі, що відкривають таємницю чарівності плями на стіні чи просто тріщини на асфальті. В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрилась персональна виставка київського фотографа Михайла Палинчака «Неабстрактне мистецтво». Це спроба переосмислення реальності через призму абстрактної естетики.

 

Комментарии закрыты