СПЛЯЧА КРАСУНЯ

Ще одна яскрава подія очикувала одеситів та гостей міста. 7 трваня в день народження великого композитора Петра Ілліча Чайковського в оперному театрі  відбулась премєра балету «Спляча красуня» — твору, який нині називають енциклопедією класичного танцю. «Спляча красуня» — один з найвідоміших класичних балетів, який збирає повні зали по всьому світу, не залишаючи байдужим жодного глядача. Одеський театр запропонував режисерську версію солістки балету Маріі Полюдової.

СУЧАСНЕ ЗОДЧЕСТВО

Наше місто добре відомо як архитектурний музей під відкритим небом, як памятка епохи історизму та еклектики. Що зараз відбувається з сучасним зодчеством ? Які сучасні технології можна  впровадити без шкоди для истричної спадщини?Як зберегти архитектурний вигляд міста?  На ці та інші питання відповів гість програми , архитектор Микола Чепелев.

 БІЛА АКАЦІЯ. ПОВЕРНЕННЯ

У рік свого 70-річчя Одеський академічний театр музичної комедії імені Михайла Водяного представляє легендарну оперету «Біла акація». На честь повернення вистави, яка стала візитною карткою театру і міста, площа біля Музкомедії 12 та 13 травня перетвориться у фестивальну зону «Акація-фест».  Артисти театру запрошують зустріти повернення спектаклю, як колись зустрічали прихід до порту китобійної флотилії всім одеським двором.

Комментарии закрыты