АЛЬБОМ «СОЮЗ НЕРУШИМЫЙ»

Співробітники музею сучасного мистецтва Одеси спільно з членами одеської обласної організації спілки художників України представили унікальне видання, що розповідає про історію та сучасну діяльність одного із найстаріших  професійних співтовариств художників нашої країни. «Союз нерушимый» так називається цей альбом.

 

    ПРЕМ’ЄРА ОРАТОРІЇ

Французький композитор Домінік Шевал’є вперше представив в Одесі свою ораторію Anima. Світова прем’єра відбулась в Кафедральному лютеранському соборі Святого Павла. Ораторія Anima – це втілення творчих задумів музиканта, натхненного  поезією індійського філософа Шрі Ауробіндо. Концерту передувала прес-конференція.

 

«РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА»

Представники найкращих балетних шкіл, артисти Великого театру, Музичного театру ім. Станіславського та Неміровіча-Данченка показали одеській публіці безсмертну трагедію Уільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Від часу створення цієї цієї повісті пройшло не одне сторіччя, але й досі глядачі хвилюються, спостерігаючи за долею закоханих з Верони, а актори, які отримали роль в трагедії, сприймають це як найяскравішу подію в своєму творчому житті.

 

ВИСТАКА В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

У виставковій залі Одеського художнього музею відкрилась виставка  робіт з фонду музею до 150-річчя одеського художника, члена Товариства південно-россійських художників Петра Ганського.В експозиції представлено 50 творів, написаних олією, аквареллю, пастеллю. Роботи невеликі за розміром. Багато з них носят етюдний характер. Всі вони написані з натури.

Комментарии закрыты