У всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація четвертої книги журналіста Аркадія Рибака з серії нотаток про численні подорожі світом. Минулого року був виданий тритомник розповідей про 35 європейських країн – «Чи добре там, де нас немає? Моя Європа від А до Ю. 4-й том присвячений загадковій Південно-західній Азії. Перегортали сторінки нового видання наші кореспонденти.

 

Більше 30 років журналіст, редактор газети «Порто-Франко» Аркадій Рибак мандрує світом. Свої нотатки з подорожей по 35 країнах Європи він умістив у важкий 3-томник під назвою «Чи Добре там, де нас немає»?. Тексти доповнюють майже 800 ілюстрацій автора. Це не путівник. Але любителі подорожей знайдуть багато корисної і цікавої інформації. Таке ось поєднання історії з географією крізь призму погляду одесита, що не упускає випадку порівняти Одесу з іншими європейськими містами. Нещодавно побачив світ новий том, присвячений загадковій Південно-західній Азії.

Аркадій Рибак завжди шукає місця, які були б цікаві і пізнавальні. Про свої подорожі в місця , не позначених в класичних путівниках, автор розповідає читачеві.

Побажаємо Аркадію Рибаку нових подорожей і нових розповідей про них.

 

Комментарии закрыты