З 9 по 13 липня в Одесі проходить «Бабелевський тиждень», присвячений 2-му сезону Премії Ісаака Бабеля.  В його рамках – велика кількість заходів на різних майданчиках міста, але більшість їх — у Всесвітньому клубі одеситів – штабі міжнародного літературного конкурсу на краще оповідання. З понеділка тут почалась напружена робота жури, до складу якого увійшли провідні сучасні письменники. Переможці будуть оголошені в день народження видатного одеського письменника, про це ми розповімо в підсумковому випуску. А зараз — про презентацію дитячого художнього альбому « Це мені розповів Ісаак Еммануїлович…»

Рік тому у всесвітньому клубі одеситів учні арт-студії Клавдії Боголюбової представили свої малюнки-ілюстрації до творів Ісаака Бабеля. Студійці проілюстрували «Одеські оповідання» письменника, які педагог їм читала вголос на заняттях.

 Клавдія Боголюбова, керівник арт-студії

я очень люблю Бабеля. Я попіталась им читать. Они хорошо реагировали. Смех, слова, обороті. Воспринято, как-будто єто современность описана.они в силу свого возраста воспринимали и пітались зобразить на бумаге, то счто им интересно

Експозиція під назвою «Це мені розповів Ісаак Еммануїлович…» стала однією з найяскравіших подій в рамках першого сезону літературної премії імені Бабеля. В цьому році до 2-го сезону Премії при підтримці міської влади був виданий чудовий барвистий альбом з малюнками дітей, які брали участь у виставці.

Клавдія Боголюбова, керівник арт-студії

 в альбом увійшло 35 малюнків. Найбільш цікавих, які біль сподобались глядачу

Юні автори, від 4 до 17 років намагалися передати характер вподобаного літературного героя і свою любов до рідного міста.

Юлія, 10 років

мне они понравились, что я тоже хожу в школу лицей-и они про меня.

я нарисовала картину про лицей. Там он идет с друзями на пейсах

Єлизавета, 16 років

 здесь изображен рас сказ о бабушке. Автобиографический рас сказ. Как Бабель проводил свое детсвто у бабушки.как писал сам Бабель: в жизни она любила только тривещи- собаку, сина, внука и цвіті.

Презентація альбому відбулась в клубі одеситів за участю юних художників, журі Премії імені Бабеля та дитячих письменників Сергія Махотіна та Михайла Яснова.

 Сергій Махотін, дитячий письменник (Москва)

 эти дети, которые в студии Клавдии Михайловны они гениальные ребята. Я думаю любое издательсто оформило рассказы Бабеля с этими рисунками

Михайло Яснов, дитячий поет (Москва)

 кстати, одно из стихотворений написано по подсказке одного маленького одесита читает ….

Перший у своєму житті альбом юні авторИ після автограф-сесії подарували іменитим літераторам – членам журі 2-го сезону Премії Ісаака Бабеля.  

Комментарии закрыты