«Одесский подкидыш» – фільм, знятий режисером та актором, художнім керівником театру «Маскі», народним артистом України Георгієм Делієвим за п’єсою відомого одеського драматурга Георгія Голубенка, був презентований в кінотеатрі Синема-сіті. Особливість нової комедійної стрічки , яка звісно про любов, — та , що кошти на її зьомки збиралися всім світом.  І не тільки в грошовому еквіваленті, багато небайдужих до мистецтва людей допомагали своєю творчістю, своїми можливостями в тій  чи іншій сфері кіновиробництва. Підтримав проект і одесикий міський голова Геннадій Труханов.

В основі нового фільма «Одесский подкидыш» – однойменна п’єса відомого одеського письменника та драматурга Георгія Голубенка, яку автор свого часу сам приніс в Дім клоунів. Спочатку народилася вистава, яка з успіхом йшла не тільки в Одесі, а й збирала аншлаги по всій Україні. Потім у художнього керівника театру «Маски», народного артиста України Георгія Делієва з’явилась ідея зняти повнометражний фільм. Вона знайшла підтримку і в одеситів, і у керівництва міста.

 Геннадій Труханов, Одеський міський голова

 Все, что делается в Одессе одесского, что прославляет наш город, мною воспринимается как святая обязанность одессита помогать єтому как мах, как минимум не мешать. Как должностоного лица. Я буду прилагать  усилия, чтобі все прекрасное, что происходит и будет происходить-восстаналивать памятники, поднимать все, что незаслужено забіли.все наши истори, в данном случає сознание шикарного фильма

 Георгій Делієв, режисер, актор

 мер Одеси Геннадий Трухановочень помог в создании финансово организационной части. Привлек меценатов,с организацие й сїемок на улицах Одесси, впервіе біла зеленая дорога. Никогда так не біло легко снимать.

Особливість нової комедійної стрічки в тому, що гроші на зйомки були зібрані методом народного фінансування – (крауд-фандинга). Меценатами виступили прості громадяни. Причому кошти поступали не лише з України, а з Ізраїлю, Америки, Європи.

 Георгій Делієв, режисер, актор

 я хотел снять авторский фильм, которій бі понравился Гарику Голубенко., мне, барскому. Поєтому пришел к форме краудфандинга и к счастью нашлись люди, которіе из любви к искуству. Многие работал из любви к искусству.

Картина знімалася в Одесі, Києві та Нью-Йорку. До акторського складу увійшли перш за все актори Дому Клоунів, з якими режисер стрічки Георгій Делієв плідно працює протягом декількох десятків років і в театрі, і в кіно.

Борис Барський, актор

я играю старого маразматика, 70-летнего старика, которій возомнил себя карабасом-барабасом. Он делает театр из людей. которіе его окружают и манипулирует. Не совсем добрая роль. Я человек добрій. Но как сказал станиславский: играя злобу-ищи в нем доброго. Мне даже искать не пришлось

Наталя Бузько, акторка

15.45-15.57  роль очень интересная. Завидная. Интелегентная женщина, умная, где-то скрівает ум как положено

 

«Одесский подкидыш»- лірична комедія про любов, про взаємовідносини між людьми починає свій шлях до глядача.

Комментарии закрыты