В  Одеській Національній Спілці Журналістів України  у вівторок 6 березня відбулася презентація книги Автограф Генерала, автором якої є майор-генерал у відставці  Віталій Снятовський. Організатори зустрічі розповіли про нелегку, різноманітну, та щасливу долю автора книги. Який присвятив усе своє життя військовій службі. Ця книга створювалась на протязі п’яти років.

Світлана Лукіна, Член президії обласної ради миру

Сегодня мы еще раз встречаемся с замечательной книгой, которая называется автограф генерала. На первой странице фотография Виталия Степановича. А завершающая обложка страницы, тоже Виталий Степанович с наградами. И если мы с вами полистаем книгу, то увидим одну главу, где внучка, обращается к Виталию Степановичу глядя на одну из фотографий говорит : «Дедушка, что-то немножко, ну жидковато у тебя наград. И Виталий Степанович начинает вспоминать свой жизненный путь А жизненный путь не очень простой.

Ця книга —  це життя, справжні емоції людини, яка назавжди залишилася вірна своїм принципам та душі. Книга про особливості виконання завдань за призначенням, про військовий обов’язок, повагу до колег, патріотизм і мужність. Зазначалось, що цю книгу можуть використовувати  навіть для навчання  наші військові.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован