«Твоє — з тобою» – так називається нова книжка віршів одеського поета, журналіста Владислава КИтика. . У збірку включені вірші, написані за останні півтора роки. Автор шукає спільну мову з сучасним і досить небезхмарним світом за допомогою лірики. Презентація видання відбулась у Всесвітньому клубі одеситів.

В літературному просторі нашого міста відбулась подія, яка безумовно знайде відгук не тільки  в одеського читача, а й за межами Одеси. Побачила світ нова книжка віршів журналіста Владислава Китика. «Твоє — з тобою» – це збірка творів, написаних за останні півтора роки.

 Владислав Китик, поет, журналіст

Автор зізнається, що шукає спільну мову з сучасним світом, намагається узагальнити своє бачання оточуючої реальності і підсумувати те, що відбувається..  Філософічність його віршів без претензій на істину. В них є іронічність з долею самоіронії, деяка парадоксальність мислення, що народжує несподівані, часом афористичні кінцівки.

За своє життя Владислав Китик змінив різні види діяльності. Був моряком, кочегаром, викладачем. Останні роки — на журналістській роботі. Вірші пише давно, вони публікуються в місцевій пресі, в колективних збірках, в літературних журналах, і в Інтернет-виданннях.

Людмила Шарга, журнал «Південне сяйво»

Сподіваємось, що нова книга Владислава Китика потрапить до громадських та приватних бібліотек і стане предметом для подальших розмов на поетичних вечорах та зустрічах.

 

Комментарии закрыты