В Одесі продовжується презентація проектів у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Про сучасні лабораторії робототехніки та про шлях виховання конкурентноспроможнього на світовому ринку покоління українців за допомогою впровадження 3D-принтерів у кожну школу Одеси далі в сюжеті.

6 грудня в прес-центрі Одесит обговорювали проект #MiRONAFT — FabLab лабораторія для кожного. Його мета — створення високотехнологічної лабораторії на базі Одеської національної академії харчових технологій, відкритої для всіх зацікавлених, із можливістю вивчення сучасних технологій робототехніки, інженерії і мейкерства. Загальнодоступний технічний co-work простір із повним переліком обладнання і технологій, в якому кожен одесит без вікових обмежень зможе реалізувати власну ідею, отримати консультацію спеціалістів, знайти однодумців, а також відкрити в собі справжнього мейкера.

Віктор  Єгоров, автор проекту

Основная задача, для  чего эта лаборатория создается это развитие мейкерского конюверти в нашем городе. Развитие сообщества и предоставление одесситам возможность реализации самых разных идей и задач, мы для реализации проекта считаем, в общем-то поможет решить сразу несколько проблем, не только постройку такого сообщества и возможности для одесситов, a это и частично решение проблемы связаные с профориентации.

Наталя Кучеренко- піар-менеджер проекту

Это для людей, в частности одесситов всех возрастов, без ограничейй, то есть это могут быть как дети, так и взрослые. К нам приходят дети на кружок в 3 часа каждый четверг мы проводим его и рассказываем детям разных возрастов на сколько это важно и насколько это интересно заниматься тем чем мы занимаемся, также к нам приходят очень много людей со своими идеями для реализации, которые не могут реализовать у себя дома по ряду причин и по этому они приходят к нам и реализуют их у нас .

Сучасний світ переживає четверту революцію, однією з провідних технологій якої названо 3D-друк. Тому також в прес-центрі обговорювали проект «3D-принтер — у школи Одеси» . Розробники вважають, що конкурентноспроможна людина повинна мати не тільки творчий та гнучкий розум, а й володіти сучасними технологіями на практиці.  Саме тому засвоєння молоддю 3D-друку сьогодні є настільки важливим й неминучим як засвоєння первісною людиною палиці-копалиці або впровадження двигунів внутрішнього згоряння в XIX сторіччі.

Мы стараемся сделать так, чтоб наши школьники, наши дети в будущем не остались без работы, по чему, потому что если ты не владеешь современными технологиями на достаточном высоком уровне, то ты потенциальный безработный. 3D печать на сегодняшний момент- это уже не будущее, это настоящее. И по сути 3D принтер — это отвертка современности . Что позволяет 3D печать. 3D печать это самая быстрая технология, которая позволяет реализовать все ваши идеи в пластике, металле, каких-то материалах. Она позволяет вам творить и все то, что вы придумали — пощупать.

Зараз у світі існує досить жорстка конкуренція, в якій перемагають ті, хто можуть запропонувати високотехнологічні відповіді викликам дійсності . Тому як складеться доля цих чи інших проектів вирішувати тільки нам з вами.

Комментарии закрыты