Новий очільник області та «алергія на капітуляцію». 11 жовтня Володимир Зеленський завітав з робочим візитом до Одеси. Нарешті президент офіційно представив нового голову Одеської ОДА Максима Куцого. Також під час урочистостей з нагоди прийдешнього Дня захисника України глава держави привітав військовослужбовців, вручив їм нагороди та ще раз запевнив у своїй позиції щодо вирішення конфлікту на Донбасі. Всі деталі візиту «гаранта Конституції» далі у сюжеті.

11 жовтня президент України Володимир Зеленський відвідав наше місто з офіційним візитом. В Одеській обласній філармонії глава держави взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисника України, а також вшанував пам’ять загиблих героїв на Донбасі.

Володимир Зеленський, президент України

 

Як Верховний Головнокомандувач ЗСУ від імені всього українського народу я вітаю вас із прийдешнім святом Днем Захисника України. Дякую кожному за високий професіоналізм, незламність. за мужнє та героїчне виконання завдань щодо захисту нашої держави, захисту України.

 Зі сцени перед сотнями військовослужбовців Володимир Зеленський ще раз запевнив, що жодної здачі національних інтересів та капітуляції України не відбудеться. А всі його зусилля 24 години на добу спрямовані на припинення війни на Донбасі.

 Володимир Зеленський, президент України

Я вже маю, дійсно, алергію на слово “капітуляція”, і хочу вкотре всіх запевнити: жодної здачі національних інтересів не буде. Наша позиція здобуде відчутної сили завдяки міцному фундаменту із кількох речей: грамотна, виважена дипломатія, потужний сектор безпеки та оборони, відродження економіки, забезпечення добробуту громадян України.

Також під час церемонії Володимир Зеленський нарешті офіційно представив нового очільника Одеської облдержадміністрації — Максима Куцого. Новоспечений голова ОДА подякував президентові за кредит довіри та вже запросив містян до себе на прийом.

Максим Куций, голова Одеської облдержадміністрації

 

Повірте мені, я зроблю все можливе від себе, аби регіон Одещини та Одеса зокрема були перлиною біля моря та заслужено називалися цим гордим ім’ям. Щодо методів моєї роботи, я хотів би одразу закликати всіх приходити до мене — мої двері завжди будуть відчинені до всіх: до воїнів, до представників громадських організацій, до релігійних конфесій і простих громадян.

Після недовгої офіційної частини Володимир Зеленський покинув святковий концерт. Під стінами будівлі главу державу вичікували ошукані вкладники новобудов та активісти, серед яких противники Формули Штайнмаєра й забудови схилів, а також просто охочі сфотографуватися з «гарантом Конституції».

Комментарии закрыты