17 лютого до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти, в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся музично-літературний концерт «Благословляю все, що було»…, присвячений поезії класика літератури XX століття Олександра Блока.

Музично-літературний вечір, присвячений творчості чудового поета Срібного століття Олександра Блока, був підготовлений студентами та викладачами музичної академії ім. Нежджнової в співпраці з літературним музеєм.

 Ганна Стремінська, науковий співробітник літмузею

Творчість Олександра Блока багатогранна. Але перш за все він — поет любові. Любовна лірика займає особливе місце в його творчості.

За рік до пам’ятної зустрічі з донькою Менделєєва, майбутню дружиною, поет пережив перше палке кохання, яке подарувало йому творче натхнення. Один із віршів, присвячених Ксенії Садовській:

У програмі з циклу «Срібного століття силует» прозвучали вірші і уривки з щоденників поета, музичні твори Баха, Шопена, Рахманінова, романси Свиридова.

У концерті брали участь лауреати міжнародних конкурсів Руслан Еннан (бас / художнє слово) та Ігор Парада (фортепіано). До речі, музей регулярно проводить літературно-музичні вечори, присвячені поетам, письменникам, їхнім ювілеям, творчості. І завжди збирає повні зали шанувальників мистецтва.

 

Комментарии закрыты