ОДЕСЬКИЙ ГОБЕЛЕН

 

 18 листопада в Одеському художньому музеї відкрилась виставка —  Одеський гобелен-. Поверхня, тема, простір. Інтрига цієї виставки у тому що, здавалось би не є традиційним у нашому регіоні, а саме — від творчості, як гобелен чи ткацтво. 9 авторів представили, певною мірою полярні формотворчі моделі…Виставка буде працювати до 11 грудня.

 

ШМАТОЧОК ФРАНЦІЇ ВІД САРИ ГАБРІЕЛЬ

Приголомшливо, свіжо, вишукано …» Увечері 17 листопада гості галереї ресторану «Олександрівський» знайомилися з роботами фотохудожника з Франції Сари Габріель. Фрагменти життя Іль-де-Франса і Ельзасу, Парижа і Страсбурга комусь навіяли теплі спогади, а когось вперше занурили в романтику французьких буднів. Виставка Сари Габріель в «Олександрівському» триватиме протягом місяця. Відвідати її можуть як гості ресторану, так і всі бажаючі. Відвідати — і взяти з собою дивовижний шматочок Франції, відображений майстром. Гадаю, що це вже зробила моя колега Надія Фоміна.

АРІАДНА

22 листопада в одеському театрі музичної комедії прошла рок-опера «Аріадна» композитора Євгена Лапейка на вірши Марини Цветаєвої в постановці Георгія Ковтуна. Ця вистава с незмінним успіхом йде протягом багатьох років спочатьку на сцені одеської філармонії, зараз в театрі музкомедії. Цього разу показ був присвячений до 5-річчя з дня заснування театра рок-оперу імені Євгена Лапейка. Це яскрава легенда Грецької міфології про Афінского героя Тезея та його перемозі над злісним Мінотаврем, про любов Аріадни та помсту богигі Афродіти за зраду любові.

Комментарии закрыты