Подарунки. Квіти. Привітання. Саме так в регіональному відділені Національної спілки журналістів відсвяткували 8 березня. На заході були присутні редакторки газет, заслужені журналістки України, письменниці, a також жінки, що стояли у витоків створення спілки.

Оксана ПОЛІЩУК, Заслужений журналіст України

У чорноморських новинах уже за час незалежної України звання одержала. Вибрала шлях, в мене батько, він загинув на фронті  і я в пам’ять його пішла. Думаю, що правильно зробила, що пішла. Бо мама сильно хотіла, щоб я лікарем була.

Галина ОСТРОВСЬКА, письменниця, член НСЖУ

Мені 91 рік. працювала все життя, ну трохи працювала вчителькою української мови, a все життя працювала у газетах

A вже бувши на пенсії написала книжку, «Українською кажуть так» і ця книжка в основному звернена до мої колег журналістів, які ніби пишуть українською мовою і ніби говорять українською мовою, але багато мають русизмів.

За словами голови одеського осередку НСЖУ Юрія Работіна в спілці представниць чарівної статі трохи менше ніж чоловіків, проте вони частіше обіймають високі посади.

Юрій РАБОТІН, голова Одеської регіональної організації НСЖУ

Я би хотів щиро і сердечно привітати все жіноцтво України, дальнього і ближнього зарубіжжя зі святом весни, побажати щастя любові благополуччя в сім’ях, щоб дійсно, ми, чоловіки несли їм тільки позитив в своєму житті.

І сказати велике спасибі їм, що вони жінка мати, жінка, жінка бабуся, жінка просто жінка і чоловік.

У спілці журналістів такі зустрічі відбуваються постійно. Тут всі один одного знають та не забувають обмінятися теплими словами,  посмішками і творчими планами на майбутнє.

Комментарии закрыты