«Здорові діти — здорова нація» — масштабний проект-переможець громадського бюджету Одеси 2018 року, на реалізацію якого було витрачено 3 мільйони 650 тисяч гривень. Про його виконання на апаратній нараді повідомила заступник міського голови Світлана Бедрега. В рамках даного проекту було виконано капітальний ремонт стадіону Одеської загальноосвітньої школи №41, розташованої за адресою: площа Мічуріна, 9.

Світлана Бедрега, заступник одеського міського голови

Станом на 1 липня фінансування по проектам-переможцям громадського бюджету з бюджету міста склало майже 5 млн. 478 тис. гривень. У повному обсязі у нас реалізован проект, по якому відповідальне було капітальне будівництво «Здорові діти — здорова нація».  Всього профінансовано по цьому проекту 3 млн. 650 тис. гривень і в рамках проекту здійснено капітальний ремонт стадіону одеської загальноосвітньої школи №41..

Віце-мер також додала, що зараз на стадії підготовки до реалізації ще 6 проектів: будівництво зупиночних павільйонів на кінцевих зупинках громадського транспорту, благоустрій скверу на 7-й станції Великого Фонтану і скверу Жюлі Лассан, а також проекти — «Безпечна школа», «Бокси для контейнерів» і «Автономна система освітлення пішохідних переходів». Інформації про реалізацію ще 15 проектів наразі немає. Нагадаємо,  в рамках Громадського бюджету-2018 має бути реалізовано 22 проекти-переможці на суму 99,9 млн грн.

Комментарии закрыты