Примірити на себе професію лікаря, пожежника, патрульного або поліцейського. В таборі «Молода гвардія» одеський центр занятості провів профорієнтаційне шоу для дітей — «Ліга зіркових посмішок». У форматі «Клуб веселих та кмітливих» юнаки разом з вихователями презентували особливості професій.

Анна Перекло, заст. директора одеського центру зайнятості

Досить часто батьки нав’язують дітям своє бачення їхнього майбутнього. А профорієнтаційна робота, особливо з школярами, з маленькими дітками, дає можливість у такому маленькому віці пізнати свої нахили, здібності.

Діана Константиненко, відділ активної підтримки безробітних

Очень трудно детям определиться с выбором профессии. Потому что их на сегодняшний день так много. Сейчас, в нашем современном мире, мы движемся вперед. И IT-технологии, и промышленная наша индустрия. Поэтому, детям нужно помогать. Не только мы — служба занятости. Это и родители, и учителя.

Журі конкурсу — представники центру екстреної медицини, морської рятувально-пошукової служби, патрульної і національної поліції та управління ДСНС. Ці соціально важливі професії відображають і на сцені. В жартівливій манері вони дають восьмистам дітям з усієї України уявлення про свою роботу, а можливо когось і надихнули зв’язати з цим життя.

Олександр, 16 років, Акімовка, Запорізька область

Подростки, которые учатся в 11 классе, сегодня смотрят на эту сценку и они должны задуматься о том, куда им поступать после 11 класса. Это может быть училище на пожарника, либо это полицейским, либо это медицинская помощь. Безусловно, это сыграет какую-либо роль в будущем. Хочу связать своё будущее с творчеством, а именно  — это должен быть графический дизайнер на компьютерах.

Ярослава, 9 років, Петрівка Перша, Донецька область

Я мечтаю быть фотомоделью, а мама мне говорит «Будешь доктором-педиатром», а я говорю, а мне друзья говорят, что я буду парикмахером. Вот такая вот у нас путаница, не знаю кем мне быть. Я хожу на скрипку, на вокал, на танцы, потом у меня ещё в прибавок сольфеджио, хор, музлитература и ещё мы каждый год, даже не каждый год, а два раза в месяц ездим на конкурс.

В організацію заходу по максимуму залучили тих, хто зможе розповісти про свою справу дітям. Так, макіяж і зачіски робили візажисти з ліцею сфери послуг педагогічного університету, а прикладом того, як грати в «Клубі веселих та кмітливих» стали юнаки з одеського державного університету внутрішніх справ.

Сергій, 14 років, Харків

Сегодня у нас выступление на КВНе. Мы представляем лагерь «Звездный»

Тарас, 14 років, Білявинці, Тернопільська область

Граєм роль медперсоналу. 

-Есть абсурдные сценки, есть логические

-Сценки, як зародилась медицина на кораблі вікінгів 

Мрії нема, але скоріше за все буду програмістом. Іменно мрія, тяга до професії, то такого нема. 

-Вообще очень тянет море, хочу в мореходку пойти, по стопам крестного.

Отримувати заробіток, та ще й задоволення від того, що ви робите — насправді, це цілком реально. У міському центрі зайнятості налаштовані позитивно — чим більше варіантів професій діти будуть знати, тим більше шансів, що в майбутньому вони визначаться, якою буде справа їх життя.

 

Комментарии закрыты