Ще одна зустріч щодо приватизації кімнат гуртожитку за адресою Сегедська, 7а членами Українського товариства глухих відбулась в Одеській міській раді 6 листопада. Аби приватизацію можна було реалізувати, приміщення повинно знаходитись на балансі міста, а не УТОГу — над чим наразі і працює міська влада.

Анатолій Орловський, заступник Одеського міського голови

Мы со своей стороны после встречи 12 октября направили обращение во Всеукраинское общество с просьбой передачи в коммунальную собственность данного общежития — что позволит жителям данного общежития приватизировать те комнаты, в которых они проживают. Мы получили ответ 26 октября от Всеукраинского общества о том, что они готовы передать нам общежитие в коммунальную собственность. При условии, что не будут выставляться требования, как это по закону необходимо, провести определенные работы и потратить необходимые средства.

З урахуванням специфіки товариства, міська влада і не потребує проведення ремонтних робіт, і готова прийняти гуртожиток в тому технічному стані, в якому він наразі знаходиться.

Анатолій Орловський, заступник Одеського міського голови

Мы со своей стороны направим на ваше имя такое письмо, что мы готовы готовы взять это общежитие в коммунальную собственность в том техническом состоянии, в котором оно есть. И в будущем уже за счет средств бюджета города отремонтируем его.

Так питання передачі гуртожитку на Сегедській, 7а на баланс міста винесуть на розгляд профільної депутатської комісії, а пізніше — на сесію Одеської міської ради у грудні поточного року.

Комментарии закрыты