В одесському театрі опери та балету йдуть репетиції нового концерту- вистави для юних глядачів «Подорож в оркестр». Це перша ластівка циклу пізнавально-розважальних програм Одеська опера дітям».  25 березня ведучі проекту – музикознавець Людмила Сергійчук та маленька дівчинка Аліса супроводять глядачів — дітей та їх батьків-до чудового та загадкового світу музики. Наша знімальні група вже дізналась много цікавого про музичні інструменти, диригента та його паличку.

 Одеська опера готує новий цикл програм для юних глядачів “Одеська опера дітям». Відкриває проект 25 березня перший концерт –вистава «Подорож до оркестру». Це мікс розваги і познань, ефектного видовища та насолоди для слуху. І головне, що діти будуть залучені в то, що відбувається на сцені. Ідея проекту належить генеральному директору теару Надіїї Бабіч.

Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

 мне кажется, что подобных проектов нет ни в одном театре. Мы постарались максимально доходчиво рассказать о тайнах театра. Это программы-трансформер, которая будет меняться в зависимости от возрастной категории. Дальше будет путешествие в балет. В оперу.

Автори дитячої розважально-пізнавальної програми- помічник генерального директора театру з питать звязків з громадкістю, музикознавець Людмила Сергійчук та режисер-постановник Павло Кошка впевнені, що театр повинен спілкуватися зі своїм глядачем, особливо з дітьми, тому що саме вони –майбутні глядачи.

Програма концерту -це діалог ведучої Людміли Сергійчук і учениці школи Столярського, доньки солістки оперного театру Аліни Ворох, маленької зіроньки Аліси. Про складні речі, про музичні інструменти та створення оркестру, про роль диригента та його палички ведуча розповідає весело, доброзичливо, намагаючись знайти ключик до кожного дитячого серця. Навіть музиканти , представляючи свій інструмент, долучаються до цієї казкової подорожі з непідробною зацікавленністю.

Віталій Ковальчук, диригент-постановник

Немножко непривычная роль для оркестрантов им приходится играть, как актерам. Вставать играть соло при том, что они в основном играют в оркестровой яме.здесь под прожекторами, пристальным внимание публики. Это для них интересно

Яскраве оформлення концерту-вистави, візуальне доповнення, світове рішення, сюрпризи та неочиковані появи на сцені артистів балету, прекрасна гра музикантів та чудова музика – це основні складові успіху цього проекту. В програмі концерту звучатиме чарівна музика Моцарта, Дебюсі, Андерсона та приймає участь дитячий хор «Перлини Одеси».

25 березня Одеська опера запрошує юних глядачів та їх батьків на «Подорож до орестру» . За годину и 15 хвилин разом з автором та ведучою циклу Людмілою Сергійчук можна буде пізнати таємничий та прекрасний світ музики.

 

Комментарии закрыты