Одеса — місто, де художні заходи ніколи не припиняються. 20 липня в Одеському обласному  центрі української культури  відкрилась виставка «Мандруючи Україною» художника Федіра Матейчука.

Федір Матейчук — член Національної спілки художників України, до Одеси зі своїми роботами приїхав вперше. Сама ж виставка «Мандруючи Україною» містить 25 картин, і  крім одного портрета доньки Федора, складається з пейзажів.

Федір Матейчук, художник, який мандрує Україною

По-перше, то найбільш любима тема моя — пейзаж. Ну, і взагалі, зараз пейзаж найбільш поширений — більшість художників перейшли на пейзажі. Тому що людям то більше подобається. Тому що природа не може не подобатись. Вона була створена для нас, щоб ми не дуже тут скучали, щоб нам було цікаво, гарно.

На питання, як саме відбиралися роботи для виставки, художник зазначає: абсолютно хаотично. До Одеси запросили раптово, а тому взяв те, що встиг взяти.

Федір Матейчук, художник, який мандрує Україною

Роботи складаються з різних куточків України. Ну, на жаль, я не з усіх куточків привіз сюди роботи. Тому що так зібрав,  що найбільш було удобно, і досить сильно спішивши до того. Що сам привіз — і не знав, що я привіз сюди.

В Одеському обласному  центрі української культури  виставка «Мандруючи Україною» триватиме до 17 серпня, і вона абсолютно точно варта того, щоб її відвідати. Оскільки ще не було часу, коли б українська природа не заслуговувала на оспівування своєї краси.

Федір Матейчук, художник, який мандрує Україною

Раз нас Бог любить, значить, він мусив для нас створити трошки таку природу гарну.

Комментарии закрыты