Всесвітній клуб одеситів презентував перший за роки незалежності України Путівник по Одесі для дітей і познайомив з його творцями. 64 сторінки видання — це: море, чайки, Алея зірок, історичні особи, одеська мова, Оперний театр, Приморський бульвар тощо. Путівник знайомить з фактами і історіями в ігровій формі. На кожній сторінці — завдання: знайти предмети, намалювати, прикрасити, пройти лабіринти, відгадати загадки, наклеїти фігурки птахів і морських мешканців. Автори впевнені, що Путівник швидко завоює інтерес дітей, батьків, вихователів, учителів і екскурсоводів.

У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація веселого путівника по Одесі для дітей. Путівник знайомить з фактами і історіями в ігровій формі. Майже рік над цим проектом працювала молода креативна команда під керівництвом Галини Андрієвої. Як розповіла автор проекту, ідея у неї виникла, коли її діти почали задавати питання про наше місто, а друзі питати, який сувенір привезти з Одеси для діточок.

Галина Андрієва, автор проекту

На сторінках Путівника можна знайти цікаві факти про відомі одеські пам’ятки, визначних одеситів, про порт, про морських мешканців та птахів і тварин чорноморського узбережжя. Окремий розділ видання присвячений одеській мові, є розворот з чисто одеськими рецептами. Курирував роботи над виданням одеський краєзнавець Євген Грінкевич.

Євген Грінкевич, краєзнавець

: Одеські художниці Наталя Чорнобривець та Тетяна Вовчек додали до книжки веселого персонажа, що гуляє Одесою.

Тетяна Вовчек, ілюстратор

Автори нового видання впевнені, що Путівник швидко завоює інтерес дітей, батьків, вихователів, учителів і екскурсоводів.

Комментарии закрыты