ПАМЯТИ БОЛЬШИХ МАСТЕРОВ

На минулому тижні Одеса зазнала велику втрату. Пішли з життя два майстру своєї справи, дві людини, які представляли цілу епоху культурного життя нашого міста, нашої країни. Українське театральне мистецтво лишилося талановитого режисера, народного артиста України Ігоря Равицького, а вітчизняний кінематограф простився з легендарним радянським оператором, українським кінорежисерем Вадимом Костроменком. Програма Культурна палітра підготувала невеличку підборку зі своїх архівів в пам’ять про митців.

 

ОБЩЕЕ ДЕЛО

2 листопада, у день пам’яті Олексія Соляника, людини-легенди нашого міста і країни, зібралися разом ветерани колись найбільшої в світі китобійної флотилії, а з ними ветерани колись теж найбільшого в світі пароплавства ЧМП. Їх об’єднує не тільки минула слава, забута на зламі епох, морські шторми, важка праця і романтика молодості. Сьогодні їх об’єднує спільна справа. Яка — розповість наш кореспондент.

 

РЕЛЬНАЯ ВИРТУАЛЬНОСТЬ

«Реальна віртуальність» — таку назву має нова серія робіт відомого одеського фотографа Олега Куцького. В експозиції, яка присвячена ювілею майстра,  представлений зовсім інший світ – віртуальний, відтворений фотохудожником та перенесений на папір.  Близько 40 чорно-білих та кольорових  абстрактних робіт розміщені в виставковій залі музею сучасного мистецтва Одеси до 26 листопада. На відкритті вернісажу побувала наша знімальна група.

 

Комментарии закрыты