«Реальна віртуальність» — таку назву має нова серія робіт відомого одеського фотографа Олега Куцького. В експозиції, яка присвячена ювілею майстра,  представлений зовсім інший світ – віртуальний, відтворений фотохудожником та перенесений на папір.  Близько 40 чорно-білих та кольорових  абстрактних робіт розміщені в виставковій залі музею сучасного мистецтва Одеси до 26 листопада. На відкритті вернісажу побувала наша знімальна група.

 Ми вже звикли до поняття «віртуальна реальність». В ній об’єкти існують не як субстанції реального світу, а як світ, відтворений технічними засобами та переданий людині через її відчуття. Відомий одеський фотохудожник Олег Куцький віртуальні вправи перетворив в реальні графічні твори візуального мистецтва.  І назвав нову серію своїх робіт «Реальна віртуальність».

 Олег Куцький, фотограф

 поняття абстрактна фотографія стала сучасним явищем. Ранише це було откровением. Для мене треба йти на крок попереду. Світ змінився. Ми змінилися.

показати, що фотографіїї властиві і такі речі як віртуальний світ. Як його показати

Через свої емоції, через призму своїх відчуттів автор передав бачення особистої віртуальної реальності.

Лариса Чернова, мистецтвознавець (м. Хмельницький)

 я вважаю, що новий етап в розвитку фотографії. Олег в перших рядах. Ми сприймаємо світ реально і півсвідомо. Така фотографія є візуалізацією нашого півсвідомого сприйняття світу.

24 чорно-білих і 15 кольорових абстрактних робіт – це більш ніж фотографія, вважають глядачі. Ці справжні витвори візуального мистецтва можуть конкурувати з живописом та графікою.

 Георгій Гергая, фотограф

Єто уже на грани фотографи и графики. С одной сторони Смотрич как на нетто декоративное, а с другой сторони как єта ( 0.39 работа)типично философские.

Олег Куцький зазначив, що безпристрасна сама в собі фотографія набуває життєвої сили тільки в нашому сприйнятті, відбиває наше сприйняття дійсності, доповнюється чимось невловимо істотним тільки в нашій уяві, відбиваючи наші власні погляди на світ. Кожен глядач може трактувати фотографію по-своєму. Саме тому представлені на виставці фотороботи на мають назв.

 Сергій Чех, фотограф

єто смелій експеримент, котрий мне очень нравится. Я просмотрел несколько раз . в каждой работе я вижу кусочок Олега. Его характер, иронию,особенности цвета. Єто настоящая работа художника

Олег Куцький професійно почав працювати с 1985 року в одеському порту. Але до того, ще коли служив в радянський армії  познайомився з основами технічної фотографії. С тих пір майстер активно працює як фоторепортер і фотохудожник. Його фото відрізняються неочікуваним, добрим, часом іронічним поглядом. Новий напрямок в творчості автора не значить, що він залишив репортажну, пейзажну, портретну фотографію.

 Олег Куцький, фотограф

 як завжди я стараюсь бути на всіїх репортажах. Фотографувати життя міста, області. Це важливо. Мало того, це документи історії.

Зануритися у реальну віртуальність Олега Куцького та спробувати її розгадати чи принаймні зробити спробу зрозуміти можна до 26 листопаду у виставковій залі музею сучасного мистецтва Одеси.

 

 

Комментарии закрыты