Креативно, класно, сучасно! У подарунок на день 5-річчя польотної програми авіакомпанії Ellinair Салоніки-Одеса-Салоніки і на честь Дня захисту дітей — для всіх гостей в Міжнародному аеропорту «Одеса» розвернули найбільший прапор Грецької Республіки. Організатори — представницький офіс туроператора «Музенідіс Тревел» в Одесі — підготували національний рекорд, аби поділитися своєю радістю у святковий день.

Ольга КОБЗАР, директор офісу «Музенідіс Тревел» в Одесі
Для нас это знаковое событие — 5 лет «Музенидис Тревэл» оперирует такой большой рейс! Мы выросли от 95 кресел до 148 кресел еженедельно. То есть почти 150 человек могут летом наслаждаться не только нашим украинским морем, но и греческим морем. На этом рейсе мы обслужили более 5000 пассажиров. Это и отдыхающие, и экскурсионные программы, и наши любимые паломники. Из Одессы в Салоники летают паломнические группы на Афон, это знаково, люди едут поклониться святым мощам.

Рекорд з підняття найбільшого прапора Греції був рекомендований для Національного реєстру рекордів України, але полотнище виявилося більшим!

Катерина ЧАГАРИНСЬКА, представник Нац. реєстру рекордів України
Прапор розміром 20м на 40м — це більше, ніж було заявлено в офіційній реєстрації. Але таким чином прапор — найбільший прапор Греції в Одеській області і в Україні. Рекорд встановлено!.. Ура!

Ольга КОБЗАР, директор офісу «Музенідіс Тревел» в Одесі
Це дійсно свято! Ми хотіли би привітати грецьких колег та туристів, що повертаються зараз в Україну так, щоб вони навіть з неба побачили цей флаг.

Приблизно десятеро людей пронесли величезний прапор з боку злітно-посадкової смуги, на яку в цей час заходив на посадку лайнер авіакомпанії Ellinаir. І ось, вражені пасажири виходять з салону, для них червона доріжка, квіти… Як пройшов польот?

Замечательно! Все на высшем уровне! Особенно дочке понравилось.

Перелет очень быстрый, комфортный. Мы даже не ожидали, что так быстро, честно говоря.

Ой, очень отлично! Мы в восторге!

Ольга КОБЗАР, директор офісу «Музенідіс Тревел» в Одесі
Я всегда радуюсь паломникам, которые прилетают, людям, которые вернулись загорелые из Халкидик. Они привозят часть греческого счастья, греческого спокойствия на нашу землю.

Від свята на честь 5-річчя рейсу Салоніки-Одеса-Салоніки в захваті і діти, бо воно присвячене й їм. Хай відпочивають на морі, подорожують по світу і ростуть радісними та здоровими!

Комментарии закрыты