Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» був започаткований Асоціацією платників податків України у 2011-му році та проводиться щорічно як на обласному, так і на всеукраїнському рівнях. Його основною метою є створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва, відзначення кращих здобутків платників податків, розвиток взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою. На регіональному рівні в урочистій церемонії нагородження взяли участь начальник Головного управління ДПС в Одеській області Юлія Шадевська і голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Одеській області Володимир Мазарак.

Володимир МАЗАРАК, ВГО «Асоціація платників податків України»
Прежде всего, это почетно — выделить из всех плательщиков налогов тех, которые добросовестно выплачивают эти налоги. Думаю, это интересно и плательщикам, и государственной службе, и Ассоциации плательщиков налогов. Мы видим срез проблем налогоплательщиков, кто платит меньше или больше, по каким причинам, делаем анализ. Победители, которых мы сегодня поздравляем, действительно, лучшие из лучших. И мы ими гордимся, и они гордятся своей работой. И они, действительно, заслуживают комфортных условий своей деятельности.

Під час урочистої церемонії в режимі відеоконференції ДПС України за участі Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе, Міністра фінансів України Сергія Марченка, голови ДПС України Олексія Любченка та Президента УСПП Анатолія Кінаха — цьогоріч було нагороджено переможців всеукраїнського рівня, а це 40 суб’єктів господарювання, з них 4 платника з Одеського регіону.

Любов ШАБАНОВА, ПАТ «Страхова компанія «Теком»
Мы очень рады получить эту награду, уже не первый год ее получаем. Будем и дальше держать эту планку!

Геннадій РАНЧЕНКО, АТ «Елемент»
Если мы знаем, что эти налоги идут на содержание инфраструктуры, городской, сельской, государственной, на поддержку пенсионеров, организацию системы здравоохранения, — то, я считаю, что нельзя экономить на этом.

За результатами діяльності у 2019-му році переможцями регіонального туру рейтингу визнано 14 суб’єктів господарювання Одеської області в таких номінаціях як «Промисловість», «Медицина», «Торгівля», «Аграрна галузь», «Виробництво» та «Транспорт».

Ігор ПЛАХОТНЮК, ТОВ «Коско Шиппінг Лайнз» (Україна)
Это государственная китайская линия, они требовательны в этих вопросах. Очень приятно, что нас заметили. Хочу пожелать налоговой побольше надежных плательщиков налогов. От этого бюджет области будет выше и страны в целом.

«В цей непростий для нашої країни час кожен з вас демонструє високу податкову культуру та соціальну відповідальність перед державою та суспільством. Саме ви робите нашу країну сильнішою», — вітаючи переможців, зазначила Юлія Шадевська. І подякувала присутнім за вчасно і в повному обсязі сплачені податки, які дозволяють забезпечувати соціальну сферу та розвивати Одещину і Україну.

Юлія ШАДЕВСЬКА, начальник ГУ ДПС в Одеській області
Вам добробуту, щоб збулися всі ваші амбітні плани, щоб плани були, це головне. Тоді це ефективний бізнес. Я вам дуже бажаю, щоб всі ваші плани збувались. А ми тихенько вам допомагали. Ми завжди відкриті до діалогу, до консультацій.

Очільниця податкової служби регіону також підкреслила, що зі свого боку, Державна податкова служба України змінює пріоритети та підходи до роботи з платниками податків, відповідно до потреб представників бізнесу впроваджує нові та удосконалює існуючі сервіси ДПС.

Комментарии закрыты