Інспектори Південного офісу держаудитслужби в ході проведення ревізій виявили фінансові порушення, які призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 58,5 млн грн. Ці та інші дані привели представники установи в рамках звіту про роботу офісу за перше півріччя. Подробиці — далі в сюжеті.

60 ревізій; 12 державних фінансових аудитів; 5 перевірок державних закупівель та 2 ревізії виконання місцевих бюджетів — південний офіс держаудитслужби підбив підсумки за 7 місяців роботи. За цей час установі вдалося повернути державі 52 млн грн.

Олег Муратов, нач. Південного офісу Держаудитслужби України

Считаю, что это достойный результат, поскольку он практически в три раза превышает результат прошлого года и по итогам полугодия, у меня нет данных по каждой области, но по итогам полугодия — это лучший результат в Украине.

І вже на даному етапі Одеса знаходиться в першій трійці за показниками в Україні: як за обсягом виявлених порушень, так і за обсягом коштів, які вдалося повернути державі. Зокрема, в результаті аудиту заведений цілий ряд кримінальних справ.

Олег Муратов, нач. Південного офісу Держаудитслужби України

У нас 9 объектов, на которых мы занимаемся аудитом.  За 7 месяцев этого года было найдено нарушений на 32 млн грн из них более 17 уже устранены. 

Також Олег Муратов зазначив, що одним із головних завдань роботи південного офісу держаудитслужби є недопущення порушень законодавства про державні закупівлі.

Комментарии закрыты