В одеській художній школі номер 1 імені Костанді відбулись святкові різдвяні заходи: театралізоване шоу та благодійний ярмарок. Слід відзначити, що благодійні ярмарки цей навчальний заклад проводить  в16-й раз. А кошти, отримані від продажу кулінарних і декоративно-прикладних шедеврів, виконаних вихованцями школи та їх батьками, передаються онкохворим діточкам.

 Валерій Токарєв, директор художньої школи №1

Учні 5- 11 класів занурили глядачів в епоху Маразлі та подальших градоначальників Одеси. Це данина поваги до тих людей, які створили наше улюблене місто. Сценарій вистави підготувала викладач російської мови та літератури Ангеліна Лідовська.

 Ангеліна Лідовська, викладач рос. мови та літератури

Подібні вистави крім творчого розвитку учнів носять і пізнавальний характер. Діти із задоволенням через театральну гру пізнають історію свого рідного міста. А участь у ярмарочному русі дає можливість відчути себе дорослою, відповідальною людиною.

 Валерій Токарєв, директор художньої школи №1

Минулого року, як розповідають вчителя, один лише клас вторгував майже 3 тисячі гривень. Цьогоріч вирішено кошти, виручені від ярмарку, поділити між дитячим онко центром та  постраждалими від пожару на Троїцькій.

 

Комментарии закрыты