Вже стало доброю традицією проводити в Одеському театрі опери та балеиу різдвяний фестиваль. В 2017-му році з 8 по 15 січня цей яскрівий музичний форум представить як завжди ексклюзивну програму. Цого разу на сцені оперного театру виступить всесвітньо відомий співак Юрій Міненко, народна артистка України Ніна Матвієнко, а також  провідні солісти театру. І звичайно, яке Різдво без  «Лускунчика». Деталі святкової програми -далі в сюжеті.

Різдвяний фестиваль 2017 року проходитиме в Одеській опері з 8 –го до 15 січня вже вшосте. Він завоював визнання одеських меломанів, ставши традиційним музичним форумом. Головна його особливість  —   ексклюзивні програми.  Цього разу відкриває фестиваль всесвітньо відомий співак Юрій Міненко. 8 січня разом з артистами хору і оркестру театра він представить концертну програму «Різдво в моєму сердці».

  Олександру Самоїле, головний диригент ОНАТОБ

 чтобі заинтриговать, скажу, что он будет петь уникальную программув стиле барокко. Там будет и Моцарт. Єти арии будут вперііе звучать в Одессе

Крім того, Юрій Міненко виконає колядки, які співав в дитинстві. Колядки та твори українських композиторів звучатимуть і 12 січня у виконанні народної артисти України Ніни Матвієнко. наша знімальна группа мала можливісь послухати уривки цієї програми на репетиціі оркестру театра.

І звичайно, яке Різдво без  «Лускунчика». По всьому світу на різдвяні свята лунає безсмертна музика Петра Ілліча Чайковського. Партію принца Лускунчика виконає лауреат міжнародних конкурсів Андрій Пісарєв. На брифінгу для журналістів генеральний директор театру Надія Бабіч розповіла про участь одеської опери в VII Мінському міжнародному Різдвяному оперному форумі!

  Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

буквально несколько дней назад ми вернулись из Минска. 100 человек актерский состав, солисті. Кроме партии Германа, которого исполнял бол театра беларуси.такой біл синтетический проект: оркестр минской опері,солисті и хор наши и Герман из Большого театра.

  Майстерність артистів Одеської опери набула високої оцінки як оперних критиків, так і аматорів оперного мистецтва. Успіх одеських митців,які єдині представляли нашу країну на цьмо міжнародному форумі, це ще один крок на шляху налагодження тісних міжнаціональних стосунків.

  Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

потрясающий прием. Полній зал,мі переживали. Первій раз в таком составе с Пиковой дамой чайковского в постановке Тителя. ….

В гастрольне відрядження до Республіки Білорусь крім акторського десанту , було відправлено великий треллер  с костюмами, реквізитами та декораціями, а також увесь комсостав, машиністи сцени  та іх помічники

  Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

11.18 -11.33 мі очень раді и признанательні министерству культурі и председателю обсовета Урбанскому

Одеський театр же раз продемонстрував, що гідно зберігає свої професійні традиціїї, що одеська вокальна школа має право на існування та визнання.

  Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

 все наши солисті вікладивались на 100 %. (Назівает их)весь наш звездній состав.хор блестящий

  Надія Бабіч, генеральний директор ОНАТОБ

Александр Григорьевич совершил чудо. Работал с беларусским оркестром.у них тоже есть пиковая дама, но это другая трактовка. Оркестр отдавался во власть нашего дириждера. Получидлось гармоничное слияние интересов, которые вылились в позитивный прием пудлики

Виступ одеських артистів у Республіці Білорусь став знаковою подією Мінського оперного форуму.

 

 

Комментарии закрыты