В музеї особистих колекцій ім. Блещунова відкрилась персональна фотовиставка одеського фотографа НазІма Куку, який знімає руки людей, що їздять в громадському транспорті. Так народилася серія «Руки, що розмовляють». Це історія про власний мікросвіт кожної людини. Деякі з фотографій автора неодноразово були відзначені фахівцями. Виставка триватиме до 20 липня.

Одеський фотограф Назім Куку став відомим завдяки одній фотографії. Він сфотографував руки дідуся , якому постійно уступав місце в 5-му трамваї. Цей знімок він відправив на офіційний сайт італійського Вог, і через пару днів його фото виявилось в ТОПі найкращіх журналу зі світовим імям. .Після цього Назім багато знімав в громадському транспорті і Одеси, і інших містах, де бував. Так народилася ідея проекту«Руки, що розмовляють».

Аліна Манасова, PR-менеджер музею ім. Блещунова

Серія «Руки, що розмовляють»- це історія про власний мікросвіт кожної людини. 23-річний фотограф Назім Куку – біолог-генетик за фахом,  розповідає, про що можна дізнатися роздивляючись руки людей. Руки- це очі душі. Вони не брешуть. На них бачиш відбиток життя, болю, радості. Для автора саме руки –провідник правди. Основний посил цього проекту за словами Назіма – бачити красу навколо себе.

Назім Куку, фотограф

Персональна виставка одеського фотографа Назіма Куку буде відкрита для відвідування в Домі Блещунова до 20 липня включно

Комментарии закрыты