Студенти з 33 країн світу приїхали до Одеси, щоб проявити себе в 15-му чемпіонаті світу з підприємництва серед молоді «SAGE World Cup 2017». Змагання серед молодих бізнесменів проходили з 11 до 14 серпня за підтримки Одеського міського голови. Головна мета проекту — допомогти молодим хлопцям створити свої власні бізнес-проекти шляхом розвитку в них лідерських якостей та підприємницьких навичок. До речі, більшість одеситів, які брали участь в «SAGЕ», тепер успішно розвивають свої проекти по всьому світу.

Чемпіонат світу з підприємництва серед молоді пройшов на найвищому рівні! Таку високу оцінку одеським організаторам поставили учасники з різних куточків світу. За звання кращого проекту року змагалися делегати з 33 країн світу. Кожна країна представила дві команди з проектами в категоріях Соціальний і Бізнес. Підсумки SAGE-2017 підвели в одеській мерії.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

Концепция самого чемпионата мира, его идеология, заключалась в том, чтобы молодые люди, молодые предприниматели должны были предложить идею, которая может изменить мир. И на самом деле, казалось бы, такая глобальная идея, наверное, очень тяжело исполнимая, но удалось презентовать действительно суперинновационные идеи, которые, как говорят в Одессе, могут это сделать. Хотелось отметить, что Одесса действительно — это тот город, в котором рождаются гениальные идеи, новые совершенно технологии.

Варто відзначити, право приймати ці престижні змагання в області інновацій Одеса змогла завдяки тому, що українські студенти вже багато років входять в п’ятірку кращих. Цей рік не став винятком. У категорії «Кращий Бізнес проект» представники нашої країни зайняли друге місце, поступившись лише команді з Ізраїлю.

Ольга Азарова, глава оргкомітету SAGE WORLD CUP 2017

В Старшей лиге был презентован проект «Школа рока». Это инновационный акселератор быстрого изучения музыки. И все услуги в одном. В этом есть инновация, там обучение онлайн и все другие современные способы обучения музыки очень быстро. Этот акселератор впервые был внедрен не только на территории Украины, но и всего мира. Поэтому он получил высокую оценку. 

Також українські студенти отримали «золоті» медалі за проект на тему «Мета розвитку тисячоліття», яку презентовала програма ООН.

Комментарии закрыты