До Дня відновлення незалежності Грузії, який відзначається 26 травня, та до 16-річчя народження народного колективу України –ансамблю Сакартвело в Домі культури Політехнічного університету відбувся звітний концерт. Нова програма познайомила глядача з танцями всіх куточків цієї гостинної кавказької країни. Наша знімальна група разом з усією повною глядацькою залою насолоджувалась виступом юних талантів.

Дві події традиційно в третій декаді травня збирають на яскраве танцювальне свято поціновувачів грузинської культури: День відновлення незалежності Грузії та день народження народного колективу України –ансамблю Сакартвело.

Аркадій Якобішвілі, голова грузинської спілки «Сакартвело»

Со дня восстановления независимости Грузии прошло 26 лет, коллектива 16. мі обїединили два замечательніїх праздинка и собрали друзей, поклонников нашего творчества

Ірма Якобішвілі, співкерівник ансамблю «Сакартвело»

 16 лет даже не верится. Самое главное отношение. Ми друг для друга опора, любим,то дело, которое нас обїединяет.- танци

 Наіда Абдулаєва, випускниця і педагог ансамблю «Сакартвело»

Я виросла в ансамбле. У меня огромная семья.ансамбль подарил много братьев и сестер.благодаря им я нашла профессию стала хореографом.

50 учасників колективу від 8 до 20 років продемонстрували улюблені танцювальні номери з попереднього репертуару ансамблю та, безумовно, новинки, які провели невеличкий екскурс у всі куточки мальовничої Грузіїї. Танці дворцові та вуличні, гірські та весільні.

 Іраклі Абесадзе, в.о. Генерального консула Грузії в Одесі

на Кавказе многие народи танцуют,  не толко в Грузии. Но біл такой человек Давид сухишвили, которій кавказским танцам добавил классику, чуть балета и получился єтот ровний танецс кавказским характером

Щоб досягти успіху кожен учасник ансамблю Сакартвело на тренуваннях викладається на всі 100%, забуваючи про втому. Тільки велика сила волі приносить жадані плоди.

Георгій Арчвадзе, учасник ансамблю «Сакартвело»

10.20-41 Я уже 6 или 7 лет танцую. Мне оочень нравятся грузинские танці. Они красивіе, но сложніе. На носках становимся

Лариса Румянцева, мати Георгія

14.08-14.25 Мой ребенок из династиигрузинского рода. Хорошо, что есть такой ансамбль. Если мі соблюдаем наши традии, традиции наших предков, значит правильно воспитіваем наших детей.

 Ольга Кузуб, педагог з вокалу школи ім. Столярського

 Грузинские танці помагают розвитию ребенка. Гия наша звездочка, надежда.он віступает на конкурсах.

Софія, учасниця ансамблю «Сакартвело»

9.20- 9.38 Мій тато дружить з грузинами і писав багато книжок про грузинів.я ходила в школу грузинську. Мені подобається цей народ і танцювати ці танці.

 Еллада, мати учасниці ансамблю «Сакартвело»

8.13-8.37 Я грузинка,живу на Украине зов крови. Я хочу передать часть своему ребенку, чтобі она любила. Почитатла, ценила все то, чтоесть в Грузии

В грузинських танцях , які виконує багатонаціональний колектив,  найбільш складне – це відчути себе справжнім грузином, говорить керівник «Сакартвело» Аркадій Якобішліві.

Аркадій Якобішвілі, голова грузинської спілки «Сакартвело»

Одев костюм, почувствовали себ ягрузином, грузинкой. Девочки нежніе , грациохніе, мальчики-джигиті, мужественніе. Доказать не словами, а действием на коленях. На носках доказівают свою любовь к женщине.

Виступ під оплески глядацької зали! Жоден номер концертної програми народного колективу України, ансамблю грузинського танцю і пісні Сакартвело, не залишав глядачів байдужими. Присутні відчули і любов, і відвагу,  і звичайно ж неповторний грузинський колорит.

 

 

 

Комментарии закрыты