Одеська обласна організація Національної спілки фотохудожників України в кінці року традиційно проводить підсумкову виставку «Осінній салон – 2018». Експозиція представлена в центрі болгарської культури і містить 74 роботи 37-ми одеських авторів. На фото вернісажі побували мої колеги.

Кожний рок Одеська обласна організація Національної спілки фотохудожників України проводить багато різних виставок. Але самою визначною для одеських авторів є традиційний підсумковий салон художньої фотографії. На «Осінній салон – 2018» 37 авторів надали по дві свої роботи.

Олександр Синельников, фотохудожник

На виставці представлено різні напрямки та стилі одеських авторів. Наряду з сучасним напрямком в художньому фото – комп-артом, є документальна, жанрова, пейзажна фотографія, натюрморт, портрет.

Степан Алекян, фотохудожник

До складу організації входить більше 50 фотографів, як вже відомих одеситам, так і новачків. Як відзначають члени правління, молоді автори демонструють високий рівень технічної  досконалості і в комп-арті, і в класичній фотографії. І взагалі, рівень робіт одеських фотохудожників з кожним роком піднімається.

Дмитро Терзі, директор центру болгарської культури

На Салоні представлено більше класичної фотографії, є постановочні роботи, багато зйомок з людьми. І звісно, не забуті одеські двори, вулиці, місто.

 Борис Бухман, фотохудожник

Отже, свято художньої фотографії, тобто фотографії, яка відображає творче бачення фотографа як художника, відбулось!

Комментарии закрыты