Також, під час свого візиту в дитячу поліклініку № 6 мер наголосив на тому що сучасне і якісне надання послуг — одна з основних цілей міської влади. Така політика стосується і майбутнього ремонту у відомому санаторії «Ластівка». Міський голова звернувся до громадськості та до працівників оздоровчого комплексу, які побоюючись того що «Ластівку» закриють назавжди, перекривали дорогу на Дачі Ковалевського і усілякими способами привертали увагу ЗМІ.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Заверили всех что это будет детский комплекс оздоровительный. Категорию детей по видам или по диагнозам определит наш департамент здравоохранения. Мы ждем от наших строительных подразделений и архитектуры предложения дизайнерского и строительского. Когда мы всё это сможем получить, обсудим и получим к реализации. Я думаю что не в совсем ближайшее, но не будем затягивать — год-полтора и совершенно новое, обновленное детское учреждение.

Нагадаємо, дитячий протитуберкульозний Санаторій «Ластівка» розташований на Дачі Ковалевського і існує вже понад 60 років. В основному, тут проходили лікування діти з малозабезпечених сімей, хворі на туберкульоз діти, або ті, чиї батьки страждають на цей недуг. В жовтні цього року в закладі був оголошений ремонт, який викликав широкий громадський резонанс. Як запевнили в департаменті охорони здоров’я, нажаль, сьогодні «Ластівка» не має відповідних умов, порушується пожежна безпека. Тому ремонт необхідний.

Комментарии закрыты