БЕСІДА З ДРУЖИНОЮ ПІАНІСТА

Сергій Терентьєв — піаніст, який по праву вважається в Україні одним з найбільш віртуозних виконавців. Видатний майстер одеської фортепіанної школи першим у музичному просторі СРСР 70-х років почав грати на філармонічній сцені і класичні, і джазові твори. Великий успіх прийшов до виконавця і на провідних світових майданчиках. Його заворожено слухала  публіка Італії, Данії, Австралії, Швеції, Іспанії тощо. Критики називали його поет  джазового фортепіано та маестро шовковий дотик».»  У 2016-му році з Сергієм Терентьєвим сталася біда, він важко захворів. Після декількох практично щоденних операцій, щоб врятувати  життя, — піаністові довелося ампутувати частину ноги. У цей важкий для музиканта період своєму кумирові допомагала уся Одеса. На зібрані кошти був придбаний протез, і маестро знов повернувся на сцену. До нашої студії завітали дружина Сергія, Анна Любарова, чия підтримка та любов дають майстру сили боротися, жити, працювати.

 ЛЮСЬЄН ДУЛЬФАН

Творчість одеського художника Люсьєна Дульфана завжди привертала увагу артритиків, колекціонерів, мистецтвознавців. Одеський глядач  більше знайомий з творами майстра, написаними в 60-80 роках минулого століття. А ось картини його американського періоду  ( художник емігрував до США в 1990 році) зрозуміло, не часто можна було побачити. Люсьєн Дульфан опинився відрізаним з контексту українського сучасного мистецтва.

 ЗМІНЕНА ЛЮДИНА

«Змінена людина» — виставка робіт американського художника Бориса Лур’є — одного з найвидатніших майстрів другої половині 20 століття.  Митець завжди знаходився  у конфронтації  з галереями та інституціями, але зараз його творчість актуалізується  і набуває  переосмислення.  З 15 листопада в Одеському художньому музеї демонструють 77 робіт та 10 інсталяцій.

Комментарии закрыты