Абітурієнти готують оригінали документів, навчальні заклади оприлюднюють списки перших вступників, а найзавзятіші з них отримують подарунки! Другий рік поспіль Одеська національна академія харчових технологій проводить проект «ШАНС», за підсумками якого переможець отримує подарунок. Чим пишається академія, що пропонує абітурієнтам та хто з них отримав обіцяний «ШАНС» — далі в сюжеті

 

Садок-школа-університет — по таких сходинках знань піднімається чи не все суспільство. Розуміє складність переходу в доросле життя і усіляко мотивує своїх абітурієнтів зробити правильний вибір Одеська національна академія харчових технологій. Дізнатися найактуальнішу інформацію щодо вступу, різноманіття спеціалізацій та особливостей навчання можна було в парку Горького, взявши участь в акції «Шанс», яку вже 2 рік поспіль проводить академія. Це не просто звичний для всіх «день відкритих дверей» — це дещо більше. Саме ОНАХТ вперше в Одесі започаткувала подібний проект. Так, в різних районах міста на різних локаціях впродовж вступної кампанії можна було побачити представників університету і дізнатися, як саме стати переможцем «Шансу»

Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ

Це дуже цікавий проект. Тому що ми показуємо, не тільки, які факультети є в нашій академії, розказуємо не тільки про специфіку навчання на цих факультетах. Но і показуємо свої таланти. Кожного разу ми підкреслюємо, що незважаючи на те, що це технічний заклад вищої освіти, ми н7адаємо всі умови для того, аби майбутні студенти, сьогоднішні абітурієнти, розвивали свої таланти. Тому ми обов’язково показуємо всі наші досягнення і виступають наші найкращі артисти.

Насамперед, захід розрахований на абітурієнтів, які бачили представників академії на вулиці і проявляли ініціативу, підійти і дізнатися, чим нині пишається і приваблює ЗВО.  Так, команда проекту побувала не лише на різних локація міста, а й у Чорноморську. Учасники ШАНСу заповнювали анкети. Ті з них, хто потім приходів до Академії з оригіналами документів у якості вступників, ставали учасниками розіграшу призу.

Акція показала, що один з найсерйозніших етапів у житті може бути не лише напруженим, а й веселим та радісним. У виконанні кращих голосів академії, під Монатіка, Хардкіс, Макса Барських та інших популярних музикантів учасники «Шансу» заповнювали анкети, знайомилися з факультетами, танцювали та просто веселилися.

Владислав Яковина, звукооператор студентського клубу, магістр

Ребята не только представляют свои факультеты, специальности, могут рассказать, как они учаться на своїх спеціальностях, но еще студенты активно принимают участие в студенческом клубе и показывают свои таланты. Академія может похвастаться больтшим набором хороших и качественных преподавателей, в первую очередь. Во вторую очередь, — это база лабораторий, которая позволяет студентам развиваться в той или иной сфере. То есть нам есть с чем рабо тать, есть у кого брать опыт.

На акції можна було не лише почути відповіді на хвилюючі запитання, а й на власні очі побачити продукцію, яку виробляють технологи. Так, бажаючі могли відчути і аромат парфумів, які принесли з собою представники факультету продовольчого бізнесу. Неабияким попитом, кажуть, серед вступників користується саме цей напрямок підготовки.

Євген Котляр, доцент кафедри ОНАХТ

Ну, звичайно ж, це факультет технології та товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу, який я сьогодні презентую, але, можу сказати, що у нас всі факультети надзвичайно цікаві і вони користуються величезним попитом не тільки у абітурієнтів, у їхніх батьків.

Довгоочікувані результати акції стали відомі 26 липня – на фінішній прямій вступної кампанії 2019-го року. У приймальній комісії всі серйозні. Суворі обличчя та щирі посмішки — абітурієнти квапливо формують пакети документів, стоять в чергах і навіть не підозрюють про свій «ШАНС». Розіграш відбувся рівно о 12-й. Подарунок від Одеської національної академії харчових технологій отримала абітурієнтка Ольга Міхасенко.

Натела Кордзая, директор центру маркетингу та реклами ОНАХТ

Ми хочемо вручити нашому переможцю сертифікат на відпочинок у турбазі «Екстрім» — це у Закарпатській області. Це й сертифікат на 2 осіб. Вона зможе, коли захоче, чи на літні чи на зимні канікули відпочити там тиждень, один тиждень.

Ольга Міхасенко, абітурієнтка-переможниця

Я поступила на бюджет, на факультет зерновіх технологий по специальноти «предпренимательство, биржевая деятельность и торговля. У нас в городе была эта акція и я написала анкету и приехала. Даже не ожидала, чуто так получится.

Майбутніх студентів чекає цікаве навчання, перша сесія та колоритне студентське життя.

 

 

 

Комментарии закрыты