Яскраву, творчу, інтерактивну презентацію «ШАНС» організувала Одеська національна академія харчових технологій в минулі вихідні. Просто неба ввечері 9-го серпня на площі Незалежності в Одесі усі бажаючи мали змогу познайомитися з факультетами академії, поспілкуватися з викладачами та студентами, послухати співучі виступи вихованців студентського клубу ОНАХТ.

Серед тих, хто завітав на акцію, було і юнаки, і дівчата, і дорослі, що з цікавістю слухали, які перспективи та привілеї надає освіта, здобута в Одеській національній академії харчових технологій. А це факультети технології зерна і зернового бізнесу, технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу, технології вина та туристичного бізнесу, інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу, комп`ютерних систем та автоматизації, економіки, бізнесу і контролю, менеджменту, маркетингу і логістики, нафти, газу та екології, комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту, низькотемпературної техніки та інженерної механіки.

На вечері співали солісти студклубу, в якому теж працюють професіонали своєї справи. На акції «ШАНС» презентувала гостям і можливості навчання в академії, і можливості розвитку творчих талантів в її стінах проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту ОНАХТ Олена Кананихіна.

Випадково ми зустріли на акції гостю, в якої ще батьки отримували освіту в цьому виші. Звісно, заклад вищої освіти значно змінився з роками, але якість навчання і престижність професії — візитка картка Одеської національної академії харчових технологій вже багато років.

У ОНАХТ розвинуте студентське самоврядування — тому в «ШАНСі» активну участь взяла Студентська рада.

Не тільки інноваційно навчати, але й інноваційно профорієнтувати, креативно розповідати про себе та академію — ці вміння «ШАНС» продемонстрував наочно. І це не дивно тому, що у ЗВО готують професіоналів майбутнього.

Комментарии закрыты