Вперше в Одесі почне діяти схема санітарного очищення міста. Такий проект одноголосно прийняли на виконкомі міськради 22-го квітня. Засідання відбулось під керівництвом Одеського міського голови Геннадія Труханова, який підкреслив: настав час дати принципову оцінку роботи департаменту міського господарства. «Ми бажаємо жити чисто, тому ми рахуємо, неупереджено і відверто, що потрібно для цього», — зазначив міський голова. На виконкомі проголосували також за винесення на найближчу сесію міськради питань забезпечення належного утримання та благоустрою територій загального користування в кожному районі міста Одеси.
Додамо, що місто встановило вже більше 15 підземних сховищ для сміття. Останні з них оснащені датчиками заповнювання контейнера і сонячними батареями для акумулювання енергії на підйом.
Також члени виконкому проголосували за обмеження руху вантажівок містом в ранкові та вечірні години пік, за демонтаж споруд у Червоному провулку й інші питання, які будуть остаточно розглянуті на сесії міськради 28-го квітня.

Комментарии закрыты