Місце, де народжується життя. У пологовому будинку №1 останнім часом сталось багато змін — з квітня цього року тут проходять ремонтні роботи, які зараз вже на стадії завершення. Всього, на повне оновлення установи муніципалітет виділив майже 10 мільйонів гривень. Зараз у пологовому будинку №1 працює 12 сучасних пологових залів, введена система відеоспостереження, утеплений фасад та навіть використані енергоефективні технології.

Ірина Головатюк-Юзефпольська, головлікар пологового будинку №1

Экономия по энергоносителям за эти три месяца. По газу — 26%, по электричеству 24%. Это уже только то, что мы можем за эти 3 месяца сказать. По кислороду — 50%, потому что сделана новая кислородная проводка и осуществляются различного рода запирательные вентиля. Для того, чтобы не было утечки. Сделан ремонт кислородной, там просто можно жить, настолько там красиво и хорошо.

Ліжко-трансформер, апарат вентиляції легенів для мами та дитини, сучасні умови реанімації — головний лікар показує, як змінились пологові зали. Колись скрізь була коричнева радянська плитка — зараз тут світло і комфортно, стіни вкрити спеціальним медичним лінолеумом. Ну а що ж кажуть самі пацієнтки? Лілія — мами з великої букви, у цій установі народжує вже четверту дитину, всього їх у неї вісім.

Лілія, мати 8 дітей

Здесь конечно, я говорю, чувствую себя просто королевой, принцессой. Мне не хочется отсюда уходить, мне хочется здесь оставаться. Здесь настолько приятно, всё комфортно. Как будто дома ты находишься, а не в роддоме. И в родзале так же само. Чувствуешь себя просто великолепно.

Момент народження дитини — велика подія у житті родини. Звісно, завжди сповнена клопотами і переживаннями. Для того, щоби їх було якомога менше, необхідно створювати умови аби все пройшло добре і ні мама, ні татко, ні малюк ні про що не хвилювались.

 

Комментарии закрыты