Згідно з Законом про ринок електричної енергії, акціонерне товариство «Одесаоблнерего», яке раніше виконувало функції і постачальника, і розподільника енергії, розділилось на дві компанії. На «Одесаобленерго», яка займається передачею електроенергії своїми мережами, розподілом і обслуговуванням підстанцій електричних мереж, і Одеську обласну енергопостачальну компанію.

Андрій Сергатий, директор ООЕК

Наша компания занимается поставкой электрической энергии. Мы выполняем функции поставщика універсальних послуг и поставщика за свободными ценами. Наша компания занимается поставкой электрической энергии для бытовых потребителей, для юридических потребителей с мощностью до 150 кВт и для бюджетных организаций. Всем потребителям на территории Одесской области, бытовым потребителям, мы поставляем электрическую энергию. Те потребители, которые присоединены к сетям «Одессаоблэнерго». И также бытовые потребители, которые присоединены к сетям железной дороги и находятся на территории Одесской области, мы также закупаем и поставляем для них электрическую энергию.

В компанії наголошують: фактично в результаті реформи для містян нічого не змінилось. Тарифи залишаються такими ж самими, а всі пільги і субсидії, які діяли раніше, нікуди не діваються. А тому поновлювати заяви та подавати документи щодо них немає необхідності.

 Андрій Сергатий, директор ООЕК

Фактически для них изменилось только то, что они получают новые счета за электрическую энергию. Они имеют другой формат — в них больше информации, по нашему виденью, они соответствуют правилам розничного рынка. И изменился расчетный счет, на который они должны оплачивать электрическую энергию. Если потребитель оплатил по старому расчетному счету, деньги его не пропадут. То есть деньги автоматически потом переведутся с компании АТ «Одессаоблэнерго» на ООЭК. При этом заявлений никаких писать не нужно.

Аби передати показники лічильника, залишаються всі старі сервіси АТ «Одесаобленерго»: кол-центр, електрона пошта та особистий кабінет на сайті. А от всі необхідні дані щодо оплати послуги відтепер відображаються в Особистому кабінеті на сайті Одеської обласної енергопостачальної компанії.

Ігор Бондаренко, відділ постачання електроенергії ООЕК

Ну, і, звичайно, є Особистий кабінет. Особистий кабінет, в якому споживач, в разі, коли він зареєструється, може побачити своє нарахування, застосування тарифів, чи відображена пільга, отримати рахунок та оплатити цей рахунок через інтернет-банкінг. Досить інформативний сайт, і не потрібно чекати, поки принесуть квитанцію поштарі.

В разі, якщо зареєстрували декілька особових рахунків на одному особистому кабінеті, то ось, де трикутничок, нажимаєм — і вибрати необхідно той з рахунків, який необхідно роздрукувати чи отримати інформацію. Ну, і є закладка «Оплатити». Оплата здійснюється — зарахована сума, можна цю суму, можна іншу, а можна просто наперед. Ну, і провести оплату за допомогою оцих сервісів, які відображені.

Також споживачі можуть дізнатись свою заборгованість в касах Ощадбанку, назвавши свій особистий рахунок. За ним касир повідомить про заборгованість — яку одразу на місці можна погасити, не чекаючи на платіжку. Так само, отримавши квитанцію, можна здійснити оплату через термінал Ощадбанку або ПІН-Банку.

Андрій Сергатий, директор ООЕК

На нашем предприятии существует кол-центр. Контактные данные его можно найти на нашем сайте. Он работает только в будние дни. Работа у них с 8:00 до 17:00, обеденный перерыв с 12:12 до 13 часов. Телефон кол-центра — 752-99-00. Есть электронная почта кол-центра — на нее так же само можно отправлять запросы.

Кол-центр Одеської обласної енергопостачальної компанії відповідає на запитання щодо заборгованості за електричну енергію, діючих тарифів та укладання договорів.

Комментарии закрыты