Перш за все, «Школа Демократії» — це освітньо-тренінговий центр, в якому будуть одержувати знання члени політичних партій Одеси, громадські активісти, журналісти, державні службовці і студенти. Всі ті, хто хотів би присвятити своє життя розвитку громадянського суспільства в Україні. 30 серпня Школа відкрилась в Одесі завдяки зусиллям Східноєвропейського центра багатопартійної демократії — філіалу неурядової організації Нідерландського інституту.

Кирило Третяк, координатор програми СЦБД в Україні

В школі будуть викладатись різні курси, про це ми будемо теж говорити. Як теоретичні, так і практичні, потрібні саме політичним партіям, їх членам для успішного проведення політичної своєї боротьби. Тобто завоювання голосів електорату, власно кажучи цьому ми будемо обучати в цій школі.

Завдання Школи —  зміцнення політичних партій в тих країнах, які мали певні проблеми з розвитком демократії в минулому. Педагогами в програмі навчання виступають практики в сфері міжнародних відносин.

Андрій Костін, заступник голови ради адвокатів в Одесі

Я являюсь одним из преподавателей Школы демократии и считаю что это интереснейший проект для молодых активных людей, которые не просто хотят изменений в этой стране, но и хотят понять как это правильно сделать так, чтобы это не приводило к социальным потрясениям. А так, чтобы в политической дискуссии они смогли найти правильные аргументы для того чтобы убедить своих сторонников и убедить своих оппонентов.

А для майбутніх студентів треба нагадати, що зареєструватися для участі слід до 18 вересня.

Сергій Глебов, координатор Школи демократії в Одесі

Онлайн-аплікації можна знайти на сайті Східноєвропейського центру багатопартійної демократії. Цей сайт — EECMD, він знаходиться в мережі Інтернет. Та безумовно зайти на цю сторінку аплікаційної форми можна з Фейсбуку.

«Школи демократії» діють вже в 8 країнах світу, але їх засновують не в столицях, а в регіонах, щоб надавати можливість місцевим активістам розвивати свої партії. Найголовніше, що створення таких тренінгових закладів дає стимул молоді знайомитися з кращим досвідом того, як будується політичне життя в Європі.

Комментарии закрыты