1 вересня 2018 року на Маршала Говорова відкриє свої двері для 1000 маленьких і великих учнів нова школа. Сучасний навчально-виховний комплекс, з 1-ого по 12-ий класи, місто будує вперше за останні десятиліття. Для мешканців мікрорайону, в якому з десяток будівельних компаній звели багатоповерхівки й там оселились тисячі сімей, — ця школа стане справжнім порятунком. 11 жовтня під головуванням Одеського міського голови в мерії відбулася нарада керівників профільних підрозділів міськради, депутатів та представників компанії-забудовника. Тема зустрічі — стан будівництва довгоочікуваної школи на сьогодні.

Зустріч щодо обговорення нової школи не перша, і не остання, скоріш за все. Одеський міський голова Геннадій Труханов 11 жовтня зустрівся з депутатами та представниками компанії, яка виграла тендер і добудовує школу на Маршала Говорова, і з керівниками профільних підрозділів міськради.

Сучасну школу місто будує або добудовує вперше за багато років. Об’єкт важливий для міста й одеситів. Школу почали будувати ще у 2006-ому, потім тогочасна міська влада забула про неї. Але не забули про мікрорайон будівельні компанії — за 10 років вони «вигнали» тисячі квадратних метрів житла, не думаючи, де будуть вчитися діти з сімей новоселів.

У 2015 році за розпорядженням Геннадія Труханова і за підтримки міських депутатів процес був розморожений. Було проведене технічне обстеження залишеної недобудованої «коробки» школи, скорегована проектно-кошторисна документація відповідно новому часу і новим цінам — і будівництво довгоочікуваної школи продовжилося, за рахунок бюджету міста і для містян. Щоб все велося за планом, зараз будуть залучені й кошти кредиту, який на останній сесії було вирішено взяти — а саме на добудову нової школи в строк підуть 54 мільйони 780 тисяч кредитних гривень. Після звітів присутні погодились, що роботи йдуть за графіком. І до літа школу з приміщеннями класів передадуть вчителям. Адже до зими завершуються всі мокрі процеси будівництва, а підведене теплопостачання дозволяє проводити оздоблювальні роботи всередині.

Петро РЯБОКОНЬ, заступник Одеського міського голови
Действительно, на сегодняшний день работы идут в плановом режиме. Здание обеспечено теплоснабжением, мы подвели постоянные инженерные сети под теплотрассу, смонтирован индивидуальный тепловой пункт. И мы готовы принять тепло посекционно в то или иное отделение школы. Школа должна быть подготовлена и принять детей 1 сентября 2018 года. То есть должны быть полностью выполнены все строительные работы, завезена мебель, закуплено необходимое оборудование, отделом образования должен быть набран штат. 

Отже, мешканцям вулиці Маршала Говорова пощастило — вже через рік в сучасні класи нової школи підуть саме їх діти. А далі міськрада планує відкривати вже наступну школу у місті.

Комментарии закрыты