Швидка допомога «3-103» для багатьох одеситів стала синонімом надії на життя. 3-го жовтня Службі швидкої медичної допомоги Клиніки Святої Катерини виповнилося 7 років. За цей час один з ключових підрозділів медустанови прийняв понад 80 тисяч дзвінків від пацієнтів Південного регіону! А це значить, що лікарі Клініки врятували кожного дванадцятого жителя міста.

Людмила НАКУРДА, керівник Служби швидкої медичної допомоги
На прием вызова 2мин, на передачу вызова 2мин и на выезд из пункта дислокации 1-2мин. И это все в те 10мин, за которые должна бригада доехать. Просчитали: оказывается, проехали 2млн 900тыс км! Пересчитали и оказалось, что 72 раза мы объехали вокруг земного шарика нашего. Вот интересно, статистика такая:)

Професіоналізм, швидкість, позитив – складові роботи бригад швидкої допомоги Клініки Святої Катерини. Саме тому вдається так багато зробити на сторожі здоров’я одеситів, і не тільки їх. Служба швидкої медичної допомоги покриває територію Одеси і 30-кілометрову зону навколо міста, а також надає невідкладну допомогу жителям Южного, Чорноморська. І ще може транспортувати важких і середньої тяжкості хворих в Чернівці, Тернопіль, в інші міста України або в лікарні ближнього зарубіжжя.

Олена ТАРАКАНОВА, лікар швидкої допомоги Клініки Святої Катерини
В день мы обслуживаем примерно до 10 вызовов или адресов, как мы их называем. Диагностируем мы, опираясь на наше оборудование, которое в новейших машинах «С» класса. Т.е. у нас есть электрокардиографы, пульсоксиметры, ИВЛ. Мы максимально стараемся провести диагностику на догоспитальном этапе, поставить правильный диагноз. И в дальнейшем уже транспортировать пациента в стационар, если есть необходимость такая.

До складу бригад входять лікарі з багаторічним досвідом роботи, багато з яких проходили практичне навчання і стажування із зарубіжними партнерами. Реанімобілі Клініки — найвищого класу «С»: найсучасніші і надійні апарати штучної вентиляції легенів, контролю серцевого ритму і проведення реанімаційних заходів гарантують проведення необхідних маніпуляцій до прибуття в лікарню.

Євген ПАЛАДІЙ, фельдшер швидкої допомоги Клініки Святої Катерини
В отличие от отделения, где ты работаешь спокойно, можешь вену подколоть не спеша, тут нужно реагировать очень быстро. Это в основном час ночи, два или три часа ночи. Время не важно — проснулся и уже работаешь. За 2 минуты ты должен сориентироваться максимально быстро. Фельдшер в бригаде скорой помощи это помощник врача, практически его руки.

Служба швидкої допомоги Клініки Святої Катерини заслужено вважається однією з кращих в регіоні. За 7 років тут в 3 рази збільшили автопарк карет швидкої, а також укомплектували 2 повноцінні педіатричні бригади, які надають кваліфіковану допомогу дітям. Усі бригади Служби швидкої допомоги Клініки — універсальні, тому надають допомогу при будь-яких невідкладних станах.

Людмила НАКУРДА, керівник Служби швидкої медичної допомоги
Скорая помощь — это состояние души. Я уже 29 лет на скорой помощи. Я себе не представляю жизни без этой структуры. Потому что это принцип такой: пришел, увидел, победил. И определенный склад ума, и логическое мышление, тебе некогда позвонить кому-то и спросить, нельзя сделать звонок другу, попросить помощь зала. Ты один на один с пациентом и твой помощник фельдшер. Фельдшер надеется на твою голову, ты надеешься на руки фельдшера. И это одна команда, с полуслова, с полувзгляда, других вариантов не бывает.

Сьогодні, в карантинний період, роботи в швидкої Клініки Святої Катерини значно побільшало – багато викликів з температурою та кашлем. І бригада до кожного такого виклику готується особливо.

Олена ТАРАКАНОВА, лікар швидкої допомоги Клініки Святої Катерини
Когда мы получаем адрес с тем, что в жалобах пациента присутствует температура, кашель, признаки ОРВИ, то перед адресом одеваем одноразовые защитные костюмы, респираторы, маски, очки, перчатки. На самом адресе мы производим дополнительные диагностические исследования для того, чтобы исключить или подтвердить подозрения на коронавирус у пациента.

До семиріччя Служби швидкої медичної допомоги Клініка Святої Катерини запускає спеціальну програму Healthy Pro. Вона включає в себе один виклик швидкої і звернення по невідкладну діагностику для одного пацієнта. Вартість страховки на рік — 500 грн. Спеціальна пропозиція діє з 1-го жовтня по 31-го жовтня 2020-го року. Для оформлення Програми необхідно звернутися в Клініку Святої Катерини за телефоном (048) 728-18-00. А викликати бригаду швидкої допомоги Клініки можна за телефонами: 3-103, +38 (048) 728 0000, +38 (048) 705 3333. Будьте здорові!

Комментарии закрыты