Організацію дорожнього руху в Одесі і готовність комунальних служб до роботи в зимовий період обговорили в прес-центрі Одесит. В даний момент департаментом транспорту спільно з патрульною поліцією проводяться заходи щодо перевірки доріг, пасажирського транспорту, наявності необхідної снігоприбиральної техніки, піску, солі для боротьби з заметами. Говорячи про пасажирські перевезення, фахівці закликають одеситів до розуміння і просять здійснювати висадку і посадку пасажирів громадського транспорту тільки на зупинках. Лише за минулий тиждень поліція виявила 53 порушення у перевізників. Також, в департаменті транспорту та організації дорожнього руху розповіли і про проблему водіїв, які залишають свої машини в недозволених місцях — подібна безвідповідальність призводить до аварій і заважає спеціальній техніці чистити вулиці. На жаль, ані місто, ані поліція не мають необхідних повноважень для евакуації машин.

Олександр Ілько, директор департаменту транспорту ОМР

По эвакуации того транспорта, который стоит в нарушении правил дорожного движения. Потому что ресурсами или силами экипажей…ну нет таких городов в мире, где просто за счёт разъяснительной работы решать проблему пробок. А пробки, когда в том числе брошенные машины. Простой пример — Пантелеймоновская, мы уже не удивляемся, когда читаем: «Нерадивый водитель оставил машину на трамвайных путях». 10 трамваев ждут, когда кто-то выйдет из магазина и заберет машину. Поэтому, мы писали в том числе и в Министерство инфраструктуры, для того чтобы дать полномочия по принудительной эвакуации.

Також, в цьому році особливу увагу приділять безпеці перевезення груп дітей під час новорічних канікул. В патрульній поліції нагадують, що для перевезення більше 10 дітей на святкові заходи — вчителю або батькам необхідно за 7 днів отримати допуск на перевезення в поліції.

Комментарии закрыты