У 2005-му році на проспекті Небесної сотні був побудований скейтодром. Однак по покриттю і оснащенню цей майданчик давно застарів для проведення скейт-батлів. Тим більше, що скейтодром не був повністю офіційно оформлений і не був переданий на баланс жодної служби. Лише через 7 років, в 2012-му році майданчик передали управлінню з фізичної культури і спорту. З тих пір це місце намагалися відібрати під торговий центр, базар тощо.

Але мерія вирішила збудувати на місці старого скейтодрому новий многофункціональний скейт-парк. Перед створенням проекту реконструкції скейтодрома, який став непридатним, мерія зібрала думки юних і не тільки одеситів-спортсменів.

Поки представлена лише концепція розвитку скейтодрома як багатофункціонального спортмайданчика. Але вже наступного тижня, зазначив Михайло Чистяков, призначена нарада в управлінні фізичної культури за участю представників спортивних товариств з тим, щоб колегіально обговорити конкретний проект реконструкції цього спортивного об’єкту. Як додав депутат міської ради Володимир Кірєєв, крім скейт-парку, в Київському районі Одеси заплановано масштабне спортивне будівництво.

У результаті значна частина дітей в Київському районі піде з вулиць і долучиться до спорту, що, безумовно, буде сприятливим для їх характеру,  здоров’я і майбутнього, — підкреслили Геннадій Труханов і депутати міської ради.

Комментарии закрыты