Депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій провела засідання в новому центрі отримання адміністративних послуг на вулиці Косівській. А саме, 3 квітня члени комісії заслухали звіт директора департаменту міського господарства Олександра Козловського, який розповів про роботу, що була виконана за 2017 рік. Зокрема, Козловський розповів про реалізацію програми із заміні та модернізації ліфтів в Одесі. На сьогоднішній день  в місті понад 5 тисяч ліфтів, середній строк життя  одного – 25 років.

Олександр Козловський, Департамент міського господарства ОМР

В 17-м году выполнены работы по замене 400 лифтов и модернизации 123 лифтов. В общей сложности, у нас произошло резкое увеличение кол-ва лифтов, которые были подвержены капитальному ремонту, что позволило нам выйти на показатели, которые дают гарантию, что если мы такими же темпами будем ремонтировать в дальнейшем, то программа будет выполнена к концу 19-го года. Всего на эти цели было затрачено 260 миллионов гривен.

Також, Олександр Козловський торкнувся теми виконання міської цільової програми щодо стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одесі. На сьогоднішній день в місті створено і зареєстровано 1247 ОСББ, у 2017 році було зареєстровано 53 об’єднання.

Олександр Козловський, Департамент міського господарства ОМР

В рамках реализации данной программы, в 17-м году на проведение ремонтных робот инженерных сетей в домах вновь созданных ОСМД департаментом городского хозяйства было заключено 353 договора на проведение ремонтных работ инженерных сетей. На всю запланированную программой сумму — 34,9 миллиона гривен.

Відзначимо, що за словами Козловського, в 2017 році на виготовлення технічних паспортів будинків, які були передані або передаються правлінню ОСББ було витрачено 1 мільйон 591 тисяча гривень. На цю суму виготовили паспортів на 133 житлових будинки.

Комментарии закрыты