Незважаючи на складний фінансовий стан, комунальне підприємство «Теплопостачання міста Одеси» успішно розпочало опалювальний сезон і на даний момент подано природний газ на всі котельні КП. Про це під час сесії міськради повідомив директор підприємства. Також він пояснив ситуацію щодо нових тарифів для містян.

Іван Донченко, директор КП «Теплопостачання міста Одеси»

Справа в тому, що тільки вчора ввечері ми отримали додаткові угоди договорів на постачання природного газу від НАК Нафтогаз України з новою ціною, яку затверджено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня №867. Відповідно до нових цін, нові ціни на природний газ потребують зміни тарифів на теплову енергію. На даний час ми рахуємо величину зазначених тарифів і вже після закінчення розрахунків ми зможемо відповісти на ваші питання. Відповісти в двох аспектах. Перше — яка вартість теплової енергії очікує нас, та друге — у разі, якщо така вартість буде завищеною, яка сума необхідна для підтримки фінансової підприємства на наступний рік.

Директор комунального підприємства зазначив, що конкретні цифри будуть готові вже наступного тижня. А депутати під час сесії ухвалили виділення понад 100 мільйонів гривень комунальним підприємствам Одеси, 85 з яких отримають саме тепловики.

Комментарии закрыты