ДО 200-РІЧЧЯ РІШЕЛЬЄВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

 До 200-річчя Рішельєвського ліцею в Галереї Мистецтв наукової бібліотеки Одеського національного університету ім. Мечникова відкрилась виставка, на якій представлені більше ста книжок з фонду бібліотеки, розповідаючих про історію цього начального закладу. Такаж було презентоване наукове видання «Крізь призму памяті і часу: одеський Рішельєвський ліцей у спогалах сучасників.

 

ЗВУКИ СКРИПКИ ЄВГЕНА КОСТРИЦЬКОГО

Випускник національної музичної академії їм Чайковського, лауреат престижних міжнародних конкурсів, скрипаль Євген Кострицький у вересні 2008 на запрошення народного артиста України Хобарта Эрла зайняв місце концертмейстера Національного одеського філармонійного оркестру. Євген виступав на різних найбільших європейських сценах, в тому числі і Одеського театру опери та балету, який відкрився йому не так давно. Сьогодні він у нас в гостях. Поговоримо, що нового відбувається в творому житті музиканта.

 

ФОНТАНСЬКА ВЕСНА

З 17 по 20 травня в нашому місті проходив 10-й муніципальний відкритий фестиваль –конкурс дитячого та юнацької творчості «Фонтанська весна-1017». В цьому році фестиваль присвячений 80-річчю Одеської організації Національної спілки композиторів України. В великій залі музичної школи ім Столярського відбулось урочисте відкриття цього традиційного для нашого міста заходу.

Комментарии закрыты