8 лютого після наради в раді коаліції розійшлися дороги трьох провідних парламентських партій і прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. На відставці прем’єра наполягають фракції «Самопоміч», «Батьківщина» і «Радикальна партія». Це означає ймовірність розпуску Верховної Ради і можливий старт нової передвиборчої гонки.  Що з приводу подій у Верховній Раді думають пересічні одесити і чи готові вони знову обирати   — дивимось прямо зараз.

 

Верховна рада не утвердила дуже багато законів. Біля 70 законів, вони багато балакають, піар роблять для себе. А закони, які нам треба для держави, для простих людей — вони не роблять ці закони. І я думаю, що потрібні перевибори.

Нужно добиваться целей с текущей властью и в какой-то степени дрессировать их, чтобы они адекватней работали и не начинали спекулировать, как сейчас спекулируют «я подам в отставку» и тому подобное. То есть, мне кажется, просто надо дрессировать тех, кто есть, и перестать менять постоянно их.

Я думаю, что нужно А от бачити не знаю кого. Мені здається, там сьогодні немає кого бачити. Нові, молоді треба обличчя.

Я даже на ці питання… в мене зараз внуки, мені немає коли цим займатися…

Конечно, надо перевыборы делать по-любому.

Я придерживаюсь нейтральной… Мне кажется, перевыборы будут еще хуже. Они с этим разобраться не могут, а сделают перевыборы — будет еще больше хаоса, чем сейчас есть.

Вы знаете, то, что в нашей стране бардак и никто не думает о людях — это 100%. А выборы улучшат ли нашу жизнь — не знаю. То, что деньги потратим, порядочных просто уже нет.

Они классно дерутся!

Сказать надо и не надо — я не уверенна в том, что что-то новая власть улучшит. А старые уходят безнаказанно. Это меня возмущает больше всего. Как так можно? Люди с такими деньгами и уходят… Что они на свою зарплату это все сделали? И уходят так себе именинниками. Вот это все, что я могу сказать.

Ничего не изменится. Все как было, так и будет.

 Я думаю, що сьогодні недоцільно робити перевибори, тому, що зараз треба на це витратити знову багато грошей… А альтернативи нинішньому прем’єру Яценюку і його уряду… Ну в тому уряді є кілька хоча б але нормальних людей… Ну поки, я думаю, перевибори не треба, у нас є інші сфери, в які треба вкладати зараз ці гроші. Это нужно умных людей, которые реально знают в этом, но не тех, которые сидят там…  — Шляхів виходу є багато насправді, просто немає бажання в наших політиків зараз робити щось націлене. Насправді, треба дійсно міняти владу, просто немає альтернативи на кого міняти. Я думаю, що першочергово треба закінчити те, що на сході і я думаю, що якщо тоді вернуться хлопці, які на сході, то вони будуть щось міняти.  

Комментарии закрыты